Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Словаччина
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты
Щодо українсько-словацького торговельно-економічного співробітництва (2009 р.)  
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво

Щодо українсько-словацького  торговельно-економічного співробітництва (2009 р.)

Протягом січня-листопада 2009 р. відбулось суттєве зниження обсягів зовнішньоторговельного обігу між Україною і Словацькою Республікою у порівнянні з відповідним періодом попереднього року. За 11 місяців 2009 р. загальний обіг товарами та послугами за даними Статистичної адміністрації СР становив 497,3 млн. євро, що на 56,5 відсотка менше, ніж за відповідний період попереднього року. Експорт українських товарів і послуг до Словаччини становив 230,7 млн. євро (на 53,3% менше, ніж за січень-листопад 2008 року), що становить 0,7% від повного обсягу словацького імпорту. Імпорт товарів та послуг зі Словаччини до України у грошовому обчисленні склав за цей період 266,6 млн. євро (на 59,9% менше, ніж за 11 місяців попереднього року). Таким чином, за даними Статистичної адміністрації СР, позитивне для Словаччини сальдо двосторонньої торгівлі склало 35,8 млн. євро.
 
Довідково. Публікація даних по зовнішньоекономічній діяльності Статистичною адміністрацією СР здійснюється у форматах, які не дозволяють відокремити торгівлю товарами від торгівлі послугами, а також виділити товарні категорії та групи за країнами походження, а саме: а) експорт та імпорт країною товарів та послуг (сукупно) у грошовому обчисленні по місячних періодах без географічної стратифікації; б) експорт та імпорт країною товарів та послуг (сукупно) у грошовому обчисленні по місячних періодах у розрізі країн та економічних спільнот світу.
 
За даними Державного комітету статистики Українизовнішньоторговельний обіг товарами між Україною і СР протягом 2009 року зменшився на 56,6% порівняно з відповідним періодом 2008 р. і склав 739,7 млн. дол. США. Обсяги експорту українських товарів до Словаччини зменшились протягом зазначеного періоду на 52,4% і склали 433,7 млн. дол. США. Обсяги імпорту словацьких товарів в Україну скоротились на 58,8% і склали 306,0 млн. дол. США. Таким чином спостерігалось більш різке падіння обсягів товарного імпорту до України у порівнянні з падінням експорту, що обумовило збереження позитивності для України сальдо двосторонньої торгівлі товарами, яке за 2009 р. склало 127,2 млн. дол. США.
 
У структурі українського експорту тривало переважання сировинних товарів, товарів з малою доданою вартістю. Так, протягом січня-листопада 2009 р. руди та концентрати залізні, вугілля кам'яне, алюміній необроблений, лісоматеріали необроблені або мало оброблені складали близько 29 відсотків всього українського експорту до СР. У структурі товарного експорту СР до України протягом того ж періоду сировинні товари з малою доданою вартістю склали близько 12 відсотків.
 
Станом на 01.07.2009 Словаччина інвестувала в економіку України 106,7 млн. дол. США, що складає близько 0,31% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій залучених до української економіки. На початок ІІ півріччя 2009 р. прямих інвестицій з України до СР не зареєстровано. На території України на кінець І півріччя 2009 р. діяло 249 підприємств із словацьким капіталом. Найбільший обсяг інвестицій із Словацької Республіки спрямовано до промисловості – 39,6% від всіх словацьких інвестицій до України, у видобувну промисловість – 23,1%, до переробної промисловості – 16,6% загальної суми словацьких інвестицій до України.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Каміння, скло, кераміка Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Туризм

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки