Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Іспанія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Іспанія – Україна. Стан двосторонніх торговельно-економічних відносин (червень 2009 р.)  
Параметри: Інвестиції, ЗЕД, Економічне співробітництво, Економічні новини, Товари агропромислового комплексу, Енергоносії

 

Іспанія – Україна. Стан двосторонніх торговельно-економічних відносин 
(червень 2009 р.)
 
З початку року в цілому можна констатувати збереження позитивних тенденцій в нарощуванні експорту української продукції в Іспанії, хоча світова економічна криза негативно відобразилася й на динаміці двосторонніх торговельно-економічних відносин.

Так, за даними Держкомстату України, протягом 4-х міс. ц.р. обсяги торгівлі товарами між Україною та Іспанією склали 297,6 млн. дол. США (-23,4% до 4 м. 2008 р.). Скорочення відбулося за рахунок імпорту з Іспанії (-47,3%, до 105,6 млн. дол.).

Український експорт зріс до 192,0 млн. дол. (+1,9%), а позитивне сальдо на користь України склало 86,4 млн. дол. (проти 11,8 млн. за 4 м. 2008р.).

Серед країн ЄС Іспанія зайняла IV-те місце за темпами зростання українського експорту товарів та ІІІ-тє – за розміром позитивного сальдо на користь України.

Загалом, український експорт продовжує мати сировинну основу, що характерно практично для всіх розвинутих країн-партнерів України. Частка продукції з високим рівнем доданої вартості в експорті з України в Іспанію залишається незначною з огляду на її низький технологічний рівень.

Обсяги іспанських ПІІ в Україні не відповідають потенційним можливостям країн. За даними Держкомстату на 01.01.09, в економіку України залучено 58,2 млн.дол. іспанських інвестицій (0,2% загального обсягу ПІІ в Україні).

З огляду на негативні очікування інвесторів на фоні кризи, за минулий рік іспанські ПІІ впали на 5,2 млн. дол. (-8,2%). Натомість, прямі інвестиції з України до Іспанії у 2008 р. зросли на 27,5% та склали 17,6 млн. дол. (0,3% від загального обсягу).

Іспанія займає ІІІ-тє місце серед країн ЄС (без Кіпру) за обсягами залучених ПІІ з України.

У зв'язку із загальною негативною тенденцією розвитку зовнішньої торгівлі Іспанії в умовах економічної кризи прогнозується уповільнення зростання обсягів двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, зокрема імпортної складової.

Очікується, що експорт з України продовжить своє нарощування, але його темпи відповідатимуть загальній тенденції по країнах ЄС та залежатимуть від попиту та можливостей українських експортерів.

 
Іспанська енергетична компанія  виграла тендерний контракт в Україні
 
За результатами міжнародного тендеру, який проводився ЄК наприкінці березня ц.р., Іспанська енергетична компанія "IBERDROLA Ingeniería" виграла контракт на суму біля 8 млн. євро, яким передбачається встановлення на Запорізькій АЕС установки для спалювання радіоактивних відходів. У тендері також брали участь підприємства з Німеччини, Росії та України. Основною метою проекту є покращення безпеки у поводженні з радіоактивними відходами на Запорізькій АЕС завдяки встановленню комплексу із спалювання відходів, що дозволить зменшити їхні обсяги для подальшого зберігання.

За умовами тендеру, іспанська компанія "IBERDROLA Ingeniería" відповідає за поставку обладнання на Запорізьку АЕС, його сертифікацію відповідно до українського законодавства, здійснення пусконалагоджувальних робіт, навчання персоналу та постачання запасних частин до установки.

Цей проект є вже четвертим, який виконуватиме згадана іспанська компанія в сфері підвищення безпеки українських АЕС. Попередніми проектами в Україні були надання за програмою ТАCIS технічної допомоги Хмельницькій АЕС (2004 р.) та науково-технічному центру "Енергоатому" (2007 р.), заміна теплоізоляції на обладнанні та трубопроводах першого контуру третього енергоблоку Південно - Української АЕС (2006 р.). Виконання проекту сприятиме зміцненню співробітництва іспанської групи "IBERDROLA" та НАЕК "Енергоатом", з якою в середині 2006р. було підписано відповідну Угоду про співробітництво щодо обміну досвідом та можливостями в сфері ядерної безпеки.

 
Іспанська асоціація "Agragex" взяла участь в "АГРО- 2009"

Іспанська асоціація виробників та експортерів продукції сільськогосподарського машинобудування, систем та обладнання для зрошення та післяврожайної обробки "Agragex" прийняла участь в ХХI Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку "АГРО- 2009", яка проходила з 11 по 14 червня ц.р. території Національного комплексу “Експоцентр України” та Виставкового комплексу "Чубинське".

На виставці Асоціація мала інформаційний павільйон, на стенді якого були представлені провідні іспанські підприємства відповідної сфери.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки