Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Іспанія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Співробітництво між Україною та Іспанією (1 квартал 2010 р.)  
Параметри: Інвестиції, ЗЕД, Економічне співробітництво, Транспорт

Русскоязычный заголовок: Сотрудничество между Украиной и Испанией (1 квартал 2010 г.)

Співробітництво між Україною та Іспанією (1 квартал 2010 р.)Одним із проголошених Іспанією пріоритетів торгової політики під час її головування в ЄС у І-му півріччі 2010р. є сприяння завершенню переговорів щодо створення ЗВТ "Україна-ЄС".

***

11.01.10 в рамках робочого візиту в Іспанію відбулася зустріч Міністра закордонних справ України П. Порошенка з підприємцями Іспанської конфедерації підприємницьких організацій (СЕОЕ).

Були проаналізовані можливості інвестиційної співпраці в Україні, у т.ч. в сфері інфраструктури, туризму, "Євро-2012", відмічені перспективи в сфері приватизації, альтернативної енергетики, будівництва готелів, ресторанному господарстві тощо.

***
 
11.01.10 під час робочого візиту в Іспанію Міністр закордонних справ України П. Порошенко та Міністр закордонних справ та співробітництва Іспанії М. Моратінос підписали Угоду між Україною та Іспанією про взаємне визнання та обмін посвідчень водія, а також Меморандум про взаєморозуміння між Мінтрансзв'язку України і Міністерством розвитку Іспанії у сфері морського транспорту.

Міждержавна Угода про взаємне визнання та обмін посвідчень водія стала першим подібним договором, який Україна підписала з іноземною країною. Передбачено, що громадяни України, які легально мешкають на території Іспанії, зможуть отримати іспанське посвідчення водія за спрощеною процедурою. Обмін посвідчень для водіїв легкового автотранспорту здійснюватиметься без складання теоретичних та практичних іспитів. Як виняток, власники посвідчень водія вантажних транспортних засобів та автобусів, які звертаються з проханням про їх обмін, мають пройти перевірку навичок водіння. Ця Угода набере чинності через 60 днів після виконання відповідних внутрішньодержавних процедур двома країнами.
 
***

За повідомленням іспанського сайту www.canarias24horas.com   від 20.03.10, з 3 червня ц.р. між аеропортом "TenerifeSur" канарського о. Тенеріфе (Іспанія) та Києвом діятиме тимчасове пряме авіасполучення (один раз на тиждень, по п'ятницях; виліт з Києва о 13.30 та приліт до Тенеріфе о 18.30 без пересадок; 170 місць).

Операторами рейсу є українська туристична компанія "Вояж-Київ" (група "TUI") та іспанська "ViajesArturo". Пряме авіасполучення між о. Тенеріфе та Києвом діятиме до жовтня ц.р., але може бути продовжене, у разі підтвердження прогнозного пасажиропотоку.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки