Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Послом США в Україні Вільямом Тейлором  
Параметри: Економічне співробітництво

Відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Послом США в Україні Вільямом Тейлором

 
Учасники зустрічі обговорили стан та перспективи двостороннього торговельно-економічного співробітництва.
 
Міністр економіки України Богдан Данилишин коротко поінформував пана Вільяма Тейлора про економічну ситуацію в країні.
 
«Ми високо цінуємо прагнення Уряду США сприяти подальшому розвитку економічного співробітництва з Україною та допомогу в процесі реформування національної економіки», - наголосив під час зустрічі керівник економічного відомства.
 
Під час конструктивного діалогу Богдан Данилишин зазначив, що сьогоднішньому прогресу у показниках двосторонньої торгівлі слугували важливі нещодавні зрушення у двосторонніх відносинах. Зокрема, приєднання України до СОТ за активної підтримки з боку США; підписання Угоди про торговельне та інвестиційне співробітництво між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів та початок роботи Українсько-Американської ради з торгівлі і інвестицій.
 
Міністр економіки висловив переконання, що позитивні тенденції розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та США сприятимуть розширенню та поглибленню стратегічного партнерства між нашими країнами.
 
Особливим позитивом є те, що 2008 рік закінчився рекордними показниками двостороннього торговельно-економічного співробітництва за всю історію українсько-американських відносин, - відзначив Богдан Данилишин.
 
За статистичними даними, загальний обсяг взаємної торгівлі товарами та послугами між Україною та США збільшився у порівнянні з 2007 роком на 72,3% (на 2 млрд. 404,1 млн. дол. США) і становив рекордні 5 млрд. 728,2 млн. дол. США.
 
В ході перемовин Богдан Данилишин наголосив, що США є потужним учасником інвестиційного ринку України і продовжує залишатися серед найбільших інвесторів в українську економіку. Зокрема, станом на 01.01.2009 року в економіку України залучено 1 млрд. 471,5 млн. дол. США американських інвестицій (приріст за 2008 рік склав 41,4 млн. дол. США), а на території України працює 1588 підприємств з американським капіталом.
 
Українською стороною відзначено,що в умовах світової фінансової кризи перед Україною постають нові виклики, серед яких одне з перших місць посідає необхідність підвищення конкурентоспроможності української економіки. Тому, відкриваючи власний ринок, зокрема через вступ до СОТ, Україна робить свідомий вибір на користь партнерів, які зорієнтовані на довгострокову співпрацю та вкладання інвестицій, насамперед, інноваційної спрямованості.
 
«Саме тому останнім часом ми активізуємо наше співробітництво з найбільш розвиненими країнами світу, серед яких, одне з провідних місць посідають Сполучені Штати Америки – наш стратегічний зовнішньоекономічний партнер», підкреслив керівник економічного відомства.
 
Важливим є те, що за особистим сприянням Міністра економіки України Богдана Данилишина та Посла США в Україні Вільяма Тейлора було створено Українсько-Американську раду з торгівлі і інвестицій та успішно проведено її Перше засідання.
 
Під час конструктивного діалогу Богдан Данилишин та Вільям Тейлор обговорили можливість проведення Другого засідання Ради у вересні поточного року у м. Вашингтон, де планується проаналізувати стан реалізації усіх домовленостей та питань, що були поставлені під час Першого засідання Ради, та визначити подальші кроки двостороннього співробітництва між нашими країнами.
 
Керівник економічного відомства також зазначив, що Мінекономіки висловлює підтримку важливості реалізації проекту "Глобальні бібліотеки - Україна" ("Бібліоміст") для України.
 
З огляду на благодійний, добровільний та гуманітарний характер допомоги, що надаватиметься у напрямі комп'ютеризації бібліотек в Україні, Мінекономіки вважає за доцільне розглянути можливість вирішення порушеного питання в рамках Закону України "Про гуманітарну допомогу", яким передбачено пільгове оподаткування гуманітарної допомоги.
 
Довідково: Фундація Білла та Мелінди Гейтс має намір здійснити фінансування проекту "Глобальні бібліотеки - Україна" ("Бібліоміст"), яким передбачається надання українським бібліотекам 4 000 комп'ютерів, підвищення кваліфікації понад 10 000 бібліотекарів, доступу до Інтернету 1 млн. українців.
 
У свою чергу, Посол США в Україні Вільям Тейлор висловив вдячність за плідну розмову і побажав успіхів на шляху розбудови взаємовигідного українсько-американського співробітництва в економічній сфері.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки