Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Івано-Франківська обласна державна адміністрація
«Веб-Портал Державна підтримка українського експорту» за умови постійного поновлення інформації забезпечить українським товаровиробникам необхідну інформаційну підтримку в здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності»

Украинские нефтепродукты
Україна налаштована на активне співробітництво з Кувейтом - Богдан Данилишин  
Параметри: Інвестиції, ЗЕД, Економічне співробітництво, Товари агропромислового комплексу, Енергоносії, Будівництво, Інше машинобудування

Україна налаштована на активне співробітництво з Кувейтом - Богдан Данилишин 
 

25 травня 2009 року в ході робочого візиту до Держави Кувейт відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Еміром Держави Кувейт Шейхом Сабахом Аль-Ахмадом Аль-Джабером Аль-Сабахом.

Керівник економічного відомства наголосив, що Україна незмінно налаштована розвивати з Державою Кувейт активне співробітництво в багатьох сферах на основі дружніх, рівноправних та взаємовигідних відносин.

За словами Міністра економіки, це перша за останні шість років зустріч української делегації на такому рівні.

«Ми високо цінуємо зустрічне прагнення Кувейту зміцнювати та розширювати співпрацю з Україною та Ваше особисте прихильне ставлення до нашої держави та розвитку українсько-кувейтських взаємин», - підкреслив Богдан Данилишин.

В ході конструктивного діалогу відзначалося, що Кувейт є одним із найперспективніших торговельних партнерів України серед країн Близького та Середнього Сходу. Поглиблення двостороннього діалогу, зокрема на рівні Керівників Урядів обох країн, сприятиме подальшому розвитку українсько-кувейтських відносин.

Міністр економіки наголосив, що наразі існують значні можливості для активізації співпраці на всіх рівнях та висловив сподівання, що візит української делегації надасть нового імпульсу контактам на всіх рівнях, а також започаткує міцні та прагматичні стосунки кувейтських компаній з провідними українськими компаніями.

Поінформувавши співрозмовника про соціально-економічну ситуацію в Україні, Богдан Данилишин висловив задоволення позитивною динамікою зростання двосторонньої торгівлі між Україною та Кувейтом протягом останніх років та значним збільшенням обсягів торгівлі у 2008 році.

Зокрема, у 2008 р. загальний обсяг поставок товарів та послуг досягнув 42,7 млн. доларів США та став найбільшим з часу налагодження сталих економічних зв’язків між нашими країнами. 

У цьому контексті Богдан Данилишин та Емір Держави Кувейт Шейх Сабах Аль-Ахмад Аль-Джабер Аль-Сабах дійшли згоди щодо значного потенціалу двостороннього співробітництва країн у таких сферах, як нафтогазова, авіаційна та авіабудівна, а також сільське господарство та промисловість.

В ході перемовин відзначалося, що Україна і Держава Кувейт могли б диверсифікувати існуючі торговельні відносини шляхом реалізації спільних проектів у багатьох галузях народного господарства, у сфері новітніх технологій, активізації співпраці в інвестиційній сфері.

Богдан Данилишин поінформував співрозмовника,що Україна з цікавістю спостерігає за економічними перетвореннями, які здійснюються Урядом Кувейту, процесом залучення інвестицій та нових технологій у прибуткові галузі економіки, а також економічним розвитком країни.

«В Україні схвально сприймають інтерес кувейтської сторони до можливостей здійснення інвестиційних проектів в Україні. Ми готові до співпраці у цій сфері і можемо запропонувати кувейтським партнерам розглянути можливість інвестування у низку галузей української економіки», - наголосив керівник економічного відомства.

Під час зустрічі зазначалося,що Уряд України готовий до прагматичної та взаємовигідної співпраці з Кувейтом, спрямованої на спільну реалізацію вагомих інвестиційних проектів.

Додатковим вагомим фактором, що приваблює іноземних інвесторів, є проведення в Україні фінальної частини європейської першості з футболу Євро-2012. Передусім це стосується інвестицій у такі об’єкти, як інфраструктурні проекти з будівництва автошляхів, будівництва та модернізації аеропортів, а також значної за обсягами спортивної, комерційної та готельної нерухомості.

Богдан Данилишин висловив сподівання, що Україна знайде спільну мову з Кувейтським Фондом Арабського Економічного Розвитку та Кувейтською інвестиційною адміністрацією щодо реалізації перспективних проектів в контексті підготовки до Євро-2012.

Висловивши сподівання, що результати двостороннього діалогу будуть покладені в основу подальшої спільної роботи щодо розвитку співробітництва між Україною та Кувейтом, Богдан Данилишин запевнив, що українська сторона готова докласти максимальних зусиль для отримання ефективного результату від цього візиту та висловив впевненість в успішному продовженні співробітництва між державами.

Богдан Данилишин подякував за можливість зустрічі і від імені Президента та Прем’єр-міністра України запросив Шейха Сабаха відвідати нашу країну.

У свою чергу, Емір Держави Кувейт Шейх Сабах Аль-Ахмад Аль-Джабер Аль-Сабах висловив велику пошану та щиру подяку за запрошення, пообіцявши зробити це вже найближчим часом, а також зазначив, що «Кувейт дійсно готовий співпрацювати з Україною, а я, в свою чергу буду сприяти цьому взаємопрагненню».

25.05.2009 | 12:01 | Прес-служба Міністра економіки України

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки