Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Богдан Данилишин зустрівся з Міністром нафти Кувейту шейхом Ахмадом Аль-Абдуллою Ас-Сабахом  
Параметри: ЗЕД, Енергоносії

Богдан Данилишин зустрівся з Міністром нафти Кувейту шейхом Ахмадом Аль-Абдуллою Ас-Сабахом

В рамках офіційного візиту української делегації до Держави Кувейт 24 травня поточного року відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Міністром нафти Кувейту шейхом Ахмадом Аль-Абдуллою Ас-Сабахом.

На початку зустрічі Богдан Данилишин висловив сподівання, що даний візит сприятиме подальшій розбудові взаємовигідних торговельно-економічних відносин між Україною та Кувейтом.

Учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва та питання інвестиційної співпраці.

Торговельні відносини, за словами Богдана Данилишина, між Україною та Кувейтом значно пожвавилися протягом останніх років, свідченням чого є позитивна динаміка у товарообігу.

Довідково:

За 3 місяці 2009 року товарообіг між Україною та Державою Кувейт становив 6,2 млн. дол. США. (збільшення на 1,4 млн. або 28,71%). 

Експорт становив 6,19 млн. (збільшився на 36,57%).

Сальдо за цей період позитивне 6,16 млн. дол. США.

Богдан Данилишин наголосив, що Україна зацікавлена у співробітництві з підприємствами нафтогазового комплексу Кувейту та висловив готовність розпочати предметний діалог щодо поглиблення співпраці між Україною та Кувейтом у нафтогазовидобувній сфері в контексті диверсифікації джерел енергопостачання в Україну та використання можливостей і досвіду українських компаній в розбудові нафтогазової інфраструктури Кувейту, а саме розвідці родовищ, бурінні та експлуатації свердловин тощо.

«Українські компанії виробляють повний спектр обладнання для нафтопереробних заводів і готові до співробітництва з кувейтськими підприємствами у цьому напрямі», - зазначив Богдан Данилишин.

Міністр економіки вважає, що у процесі поглиблення двосторонніх відносин важливу роль відіграватиме Міжурядова українсько-кувейтська комісія з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва, чергове засідання якої заплановано провести в листопаді поточного року в Державі Кувейт.

У цьому контексті, Богдан Данилишин запропонував обговорити питання співпраці у нафтогазовій галузі у рамках Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва.

У свою чергу, Міністр нафти Кувейту шейх Ахмад Аль-Абдулла Ас-Сабах висловив сподівання, що активна участь представників ділових кіл Кувейту та України у бізнес-форумі «Україна 2009: вдалий час для інвестування», а також візит української делегації закладе основу для подальшого розвитку двосторонньої співпраці на високому рівні.

«Ми вітаємо будь-яке співробітництво у галузі енергетики і нафти, як на території України, так і на території Кувейту та готові до конструктивної роботи», - підкреслив Ахмад Аль-Абдулла Ас Сабах.

Наприкінці зустрічі Богдан Данилишин наголосив на тому, що дана зустріч є початком для впровадження нових масштабних проектів та подякував Шейху Ахмаду Аль-Абдулі Ас-Сабаху за конструктивний діалог під час зустрічі.

25.05.2009 | 10:16 | Прес-служба Міністра

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки