Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
В Кувейті відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Міністром торгівлі та промисловості Держави Кувейт Ахмадом Аль-Абдуллою  
Параметри: Інвестиції, Міжурядова комісія, ЗЕД, Економічне співробітництво, Товари агропромислового комплексу, Енергоносії, Товари хімічної промисловості, Зв'язок, Будівництво, Туризм, Інше машинобудування

В Кувейті відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Міністром торгівлі та промисловості Держави Кувейт Ахмадом Аль-Абдуллою

24 травня 2009 року в рамках проведення українсько-кувейтського бізнес-форуму «Україна 2009: вдалий час для інвестування» відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Міністром торгівлі та промисловості Держави Кувейт Ахмадом Аль-Абдуллою.

Участь у зустрічі також взяли заступник Міністра аграрної політики України Валентина Завалевська, Заступник Міністра промислової політики України Сергій Грищенко, мер міста Львова Андрій Садовий, представники секретаріату Кабінету Міністрів України та інші.

Учасники зустрічі обговорили стан та перспективи розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва.

«Розвиток взаємовигідних політичних, економічних, культурних стосунків з країнами Близького Сходу та Перської Затоки є одним з пріоритетних напрямів зовнішньоекономічної політики України», - наголосив в ході зустрічі Богдан Данилишин.

На думку Міністра економіки України, позитивні тенденції останніх років розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та Кувейтом сприятимуть розширенню та поглибленню партнерства між країнами.

У цьому контексті Богдан Данилишин висловив задоволення розвитком торговельно-економічних відносин та наголосив на значних потенційних можливостях двосторонньої співпраці в економічній сфері.

Зокрема, Богдан Данилишин акцентував увагу на співробітництві у таких галузях як будівельна індустрія, суднобудування та судноремонт, літакобудування, енергетика, хімічне виробництво, сільське господарство тощо.

Крім того, Міністр економіки України запросив представників ділових кіл емірату взяти участь в інвестуванні конкретних проектів, спрямованих на розбудову інфраструктури до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Активізація українсько-кувейтських економічних відносин, на думку Богдана Данилишина,  сприятиме процесу розвитку всього комплексу питань двостороннього співробітництва. У цьому процесі важливу роль відіграватиме міжурядова українсько-кувейтська комісія з питань економічного, технічного та торговельного співробітництва, друге засідання якої заплановано на листопад 2009 року у Державі Кувейт.

У свою чергу, Міністр торгівлі та промисловості Держави Кувейт Ахмад Аль-Абдулла з приємністю відзначив, що проведення бізнес-форуму «Україна 2009: вдалий час для інвестування» є вдалою нагодою для знайомства представників як українського так і кувейтського бізнесу та подальшої підготовки й реалізації перспективних проектів.

Ахмад Аль-Абдулла висловив зацікавленість щодо співробітництва у сфері сільського господарства, енергетики та зв’язку, а також у активному розвитку сфери туризму.

«Я сподіваюся, що спільними зусиллями обох країн нам вдасться досягти паритету у торгівельних стосунках за рахунок розширення поставок з України високоякісної харчової продукції», - підкреслив Міністр торгівлі та промисловості Держави Кувейт.

Наприкінці зустрічі Богдан Данилишин запросив Ахмада Аль-Абдуллу відвідати Україну. Міністр торгівлі та промисловості Держави Кувейт наголосив, що він з великою радістю відвідає Україну, адже про краєвиди, доброту та щирість українського народу він постійно чує від кувейтських туристів, які вже побували на нашій землі.

 25.05.2009 | 09:54 | Прес-служба Міністра

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки