Міністерство закордонних справ України «Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»
Співробітництво Узбекистану і Кореї
Параметри: Економічне співробітництво
Співробітництво Узбекистану і Кореї
За повідомленням прес-служби Адміністрації Президента Республіки Узбекистан 19.10.2009р., І.Карімов на зустрічі з фермерами Ферганської області 16.10.2009р. заявив, що Республіка стане єдиною країною у світі, де буде налагоджено виробництво нової вантажної моделі автомобіля "Matis-300".
У вересні 2009р. GM Uzbekistan та південнокорейська General Motors Daewoo Auto and Technology підписали контракт на поставку обладнання та устаткування для організації виробництва M300 (початок виробництва - в 2010р.).
Загальна вартість проекту - 124,455млн.дол. США, потужність виробництва в рамках проекту - понад 50тис. авто/рік.
На сьогодні в Узбекистані налагоджено виробництво моделі Chevrolet Lacetti, Nexia, Matiz, Damas, Tacuma, Epica і Captiva.