Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Чехія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Миколаївська обласна державна адміністрація
«Вважаємо, що сайт є зручним та інформаційно корисним для підприємств, які здійснюють зовнішню торгівлю, державних установ та інших користувачів»

Украинские нефтепродукты
Щодо підвищення процентних ставок в Чеській Республіці при страхуванні зовнішньоекономічних торговельних операцій (станом на 01.01.2010)  
Параметри: Інвестиції, Захист внутрішнього ринку, ЗЕД, Економічне співробітництво, Фінансові послуги

Русскоязычный заголовок: О повышении процентных ставок в Чешской Республике при страховании внешнеэкономических торговых операций (по состоянию на 01.01.2010 г.)

 
Щодо підвищення процентних ставок в Чеській Республіці при страхуванні зовнішньоекономічних торговельних операцій
(станом на 01.01.2010)
 
Державне страхове товариство ЧР, яке здійснює страхування експорту та інвестицій в так звані країни з найбільшим ризиком не повернення інвестицій, у минулому роки зазнала збитків у розмірі двох мільярдів чеських крон. У зв'язку з цим з 2010 р. відбулося підвищення процентних ставок при страхуванні торговельних операцій на Україну, Пакистан і Кубу, тобто до тих країн, де існують істотні проблеми банківського сектору.

За словами генерального директора Державного страхового товариства ЧР Карла Плеви, найбільших збитків в минулому році (близько мільярда чеських крон) страхове товариство зазнало в Україні. У зв'язку зі світовою економічною кризою великі українські банки перестали розраховуватися за борговими зобов'язаннями, тому що опинилися на межі банкрутства. Крім того, ситуацію з поверненням кредитів погіршила нестабільна політична ситуація в країні. Керівництво "ЕГАП" покладає великі надії на новий Кабінет Міністрів України.

Також керівник "ЕГАП", зазначив, що на даний час товариство не має проблем з виплатами коштів на покриття збитків чеських банків та підприємницьких структур, проблема полягає в тому, що держава вимагає, щоб всі фінансові інституції мали підвищений резервний фонд. На сьогоднішній день він встановлений у розмірі 9,5% від загальної суми всіх наданих кредитів. Зараз ведуться переговори, щоб цей ліміт був знижений на 1,5%, до розміру 8% всіх наданих кредитів.

Також Карел Плева констатував, що в 2009 р. страховим товариством було застраховано в два рази більше експортних операцій та інвестицій, ніж у 2008 р. Керівництво "ЕГАП" це пояснює тим, що у зв'язку з подоланням наслідків світової економічної кризи і підвищення конкурентоспроможності чеських експортерів на світових ранках, товариством були встановлені дуже вигідні умови для чеських підприємців, яким надавалися страхові гарантії в розмірі 99% від загальної суми здійснюваних операції.

Повідомляємо, що станом на 1 січня 2010 року чеськими банками надано кредитів під експортні поставки та на реалізацію інвестиційних проектів в Україні на загальну суму 6,4 млрд. чес. крон (359,6 млн. дол. США), при цьому у 2007 р. було виділено 1,2 млрд. чес. Крон по 26 проектах, у 2008 р. – 2,2 млрд. чес. крон по 20 проектах, у 2009 р. – 3,4 млрд. чес. крон по 18 проектах.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки