Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Молдова
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Молдова. Довідка щодо змін до закону про митні тарифи (січень 2009 р.)  
Параметри: Митно-тарифне регулювання, Законодавство у сфері ЗЕД, ЗЕД, Товари агропромислового комплексу

 

Інформація щодо змін до Закону про митні тарифи в республіці Молдова
 
 
У офіційному виданні “Monitorul Oficial” № 12-15 від 27.01.09 опубліковано прийнятий 25.12.08 Парламентом Республіки Молдова Закон № 301-XVI “Про внесення змін та доповнень до додатку № 1 до Закону про митний тариф № 1380-XIII від 20 листопада 1997 року”.
 
Законом, зокрема, передбачається збільшення імпортного (ввізного) мита на цукор в рамках процесу щодо корегування зобов’язань, ініційованих Республікою Молдова перед СОТ, по товарних позиціях 1701 та 1702.
 
Так, для товарної позиції 1701 – цукор тростинний або буряковий та хімічно чиста цукроза у твердому стані, імпортне мито складатиме 75% від митної вартості товару; крім позицій 1701 91000 та 1701 99 на які, в межах встановленої квоти, діятиме митна ставка 10%, а у кількості понад встановлену квоту - у розмірі 75%.
 
Для товарної позиції 1702 - інші цукри, включаючи хімічно чисту лактозу, мальтозу, глюкозу і фруктозу в твердому стані, сиропи, штучний мед, карамельний кулер, мито становитиме 10% в рамках встановленої квоти та, відповідно, 75% у випадку перевищення цієї квоти, за виключенням позиції 170220, по якій ставка складатиме 15%.
 
Вказані зміни наберуть чинності на початку наступного місяця, після ухвалення офіційного рішення Генеральної ради СОТ про зміну Списку CLI - Республіка Молдова.
 
Довідково: на сьогодні, відповідно до Закону Республіки Молдова Про митний тариф, адвалорна ставка ввізного мита на імпорт товарів товарної позиції 1701 складає 30%, а на імпорт товарів товарної позиції 1702 - 15%.
 
Крім того, діє спеціальне особливе мито на товари товарної позиції 1701 „Цукор тростинний або буряковий або хімічно чиста цукроза, у твердому стані; 170290790 – інші, 1702 90990 – інші, 2106 90590 – інші” у наступних розмірах:
  • 39%, але не менш 115 євро за тонну – з 16 лютого по 31 грудня 2008 р.;
  • 38%, але не менш 110 євро за тонну – з 1 січня по 31 грудня 2009 р.;
  • 37%, але не менш 105 євро за тонну – з 1 січня по 31 грудня 2010 р.;
  • 36%, але не менш 100 євро за тонну – з 1 січня 2011 р. по 15 лютого 2012 р.
Пропозиції. З урахуванням того, що Україна вступила у переговорний процес з Республікою Молдова щодо перегляду країною зобов’язань перед СОТ по товарних позиціях 1701 та 1702 вважали б за доцільне, в контексті проведення зазначених переговорів, підняти питання щодо перегляду введеного Республікою Молдова додаткового екологічного збору на упаковку з пластику або tetra-pack, в якій міститься продукція, що імпортується до країни.
 
Довідково: 10 липня 2008 року Парламентом Республіки Молдова прийнято Закон № 173-XVI “Про внесення змін та доповнень до Закону про сплату за забруднення навколишнього середовища № 1540-ХІІІ від 25.02.98”. Зазначеним Законом введено додаткову сплату за упаковку з пластику або tetra-pack в якій міститься продукція (за виключенням молочної), що імпортується до Молдови. Це підвищує вартість української продукції на 0,8-3 лея в залежності від об’єму упаковки (1долар США дорівнює 10,5 лея).
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Гвінея Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки