Закарпатська Торгово-промислова палата «Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави. Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»
Зовнішньоторговельний обіг товарами між Україною і Словацькою Республікою (ІІІ квартал 2009 року)
Параметри: ЗЕД, Економічне співробітництво
Зовнішньоторговельний обіг товарами між Україною і Словацькою Республікою (ІІІ квартал 2009 року)
(За даними Державного комітету статистики України)
За даними Державного комітету статистики Українизовнішньоторговельний обіг товарами між Україною і СР протягом І-ІІІ кварталів 2009 року зменшився на 60,1% порівняно з відповідним періодом 2008 р. і склав 532,187 млн. дол. США.
Обсяги експорту українських товарів до Словаччини зменшились протягом зазначеного періоду на 55,2% і склали 313,051 млн. дол. США.
Обсяги імпорту словацьких товарів в Україну скоротились на 64,9% і склали 219,136 млн. дол. США. Таким чином, спостерігалось більш різке падіння обсягів товарного імпорту до України у порівнянні з падінням експорту, що обумовило збереження позитивності для України сальдо двосторонньої торгівлі товарами, яке за 9 місяців 2009р. склало 93,914 млн. дол. США.
У структурі українського експорту тривало переважання сировинних товарів, товарів з малою доданою вартістю. Так, протягом січня-серпня 2009 р. руди та концентрати залізні, вугілля кам'яне, алюміній необроблений, лісоматеріали необроблені або мало оброблені складали близько 30 відсотків всього українського експорту до СР.
У структурі товарного експорту СР до України протягом того ж періоду сировинні товари з малою доданою вартістю склали близько 11 відсотків.