Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Малайзія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
2014 – 12 міс. Товарообіг між Україною та Малайзією  
Параметри: Економічне співробітництво

2014 – 12 міс. Товарообіг між Україною та Малайзією

Протягом 2014 року Україна продовжувала залишатися одним з важливих торгових партнерів Малайзії серед країн Центральної та Східної Європи незважаючи на скорочення обсягів зовнішньої торгівлі.

Так, за даними Державної служби статистики України в 2014 році загальний обсяг зовнішньої торгівлі товарами між нашою країною та Малайзією зменшився на 18,7% та складав 325,7 млн. дол. США. При цьому імпорт з Малайзії зменшився на 7,5% і складав 193,2 млн. дол. США. Український експорт до Малайзії зменшився на 30,8% та складав 132,5 млн. дол. США. Негативне сальдо для України у торгівлі з Малайзією товарами складало 60,3 млн. дол. США.

За даними Департаменту статистики Малайзії, в 2014 році загальний товарообіг між країнами становив 357 млн. дол. США (зменшився на 28,9%). При цьому, імпорт України з Малайзії зменшився на 44,5% та складав 193,7 млн. дол. США, а український експорт до Малайзії збільшився на 6,4% та складав 163,2 млн. дол. США. Негативне сальдо, відповідно, зменшилось до 30,5 млн. дол. США.

Розбіжності у статистичних даних є наслідком відмінності підходів статистичних відомств двох країн. Малайзійська сторона враховує місце походження товару, а українська – державну приналежність суб’єктів підприємницької діяльності.

Протягом 2014 року відбулися зміни у структурі експорту товарів України до Малайзії. Так, до основних товарних груп українського експорту в цей період входили жири та олії тваринного або рослинного походження – олія соняшникова (67,1 млн. дол. США, або 50,6% загального об’єму експорту за згаданий період), добрива (21,07 млн. дол. США, або 15,9%), чорні метали (19,8 млн. дол. США, або 15,0%), зернові культури (9,77 млн. дол. США, або 7,4%). В цілому, в 2014 році Україна експортувала до Малайзії сільськогосподарської продукції на суму 84,96 млн. дол. США (64,2 %). Водночас, в цей період експорт промислової продукції (реактори ядерні, котли, машини, електричні машини, літальні апарати) сягав 1,53 млн. дол. США (1,2%).

Основну структуру імпорту товарів з Малайзії до України у звітному періоді становили електричні машини (63,4 млн. дол. США, або 32,8%), жири та олії тваринного походження (42,5 млн. дол. США, або 22,0%), реактори ядерні, котли, машини 19,9 млн. дол. США, або 10,3%), каучук, гума (16,9 млн. дол. США, або 8,7%), какао та продукти з нього (11,6 млн. дол. США, або 6,0%), меблі (6,9 млн. дол. США, або 3,6%).

Таким чином, незважаючи на зміни у структурі торгівлі України з Малайзією, в якій протягом останніх років український експорт в основному формувала продукція металургійних та хімічних підприємств, головною причиною збереження негативного торговельного сальдо нашої країни, залишилися значні обсяги імпорту електричних машин та пальмової олії.

З метою зменшення негативного торговельного сальдо України у двосторонній торгівлі з Малайзією необхідно збільшувати обсяги українського експорту традиційних груп товарів (сільськогосподарської продукції, продукції  металургійних та хімічних підприємств), а також досягти диверсифікації торгівлі за рахунок просування на ринок цієї країни високотехнологічної та наукоємної продукції з високою часткою доданої вартості. В цьому зв’язку зусилля мають вживатися для заснування або розширення співробітництва в енергетичній та аерокосмічній галузях, харчовій/переробній промисловості, сільському господарстві, ВТС, банківському секторі.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Географічне розташування Довідкова інформація Економічне співробітництво Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки