Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Туреччина
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
УКРАВТОПРОМ, Асоціація автовиробників України
«Асоціація підтримує створення порталу вітчизняних експортерів у мережі Інтернет, що безумовно буде сприяти поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на міжнародній арені»

Украинские нефтепродукты
Товарообіг між Україною та Туреччиною (жовтень 2010 р.)  
Параметри: ЗЕД

Товарообіг між Україною та Туреччиною (жовтень 2010 р.)

У 2008 році обсяги торгівлі між Україною та Туреччиною сягнув свого історичного максимуму: загальний товарообіг (товари та послуги) збільшився на 41,7% і склав 7 млрд. дол. США, що на 2 млрд. дол. США більше, ніж у 2007 році. У торгівлі товарами з Туреччиною Україна мала найбільше позитивне сальдо серед усіх зовнішньоторговельних партнерів (воно склало 2,7 млрд. дол. США).
 
На розвиток двосторонніх відносин між Україною та Турецькою Республікою у 2009 році негативно вплинула світова економічна криза. Так, згідно з даними Держкомстату України, за 2009 рік товарообіг (товари), у порівняння з показниками 2008 року, зменшився на 53% і склав 3,1 млрд. дол. США, експорт зменшився на 54% і склав 2,1 млрд. дол. США, імпорт зменшився на 51% і склав 952,2 млн. дол. США. Сальдо залишилося позитивним – 1,2 млрд. дол. США.
 
У 2010 році намітилася позитивна тенденція відновлення досягнутих в 2008 році високих обсягів торгівлі.Так,за даними Держкомстату України, за 10 місяців 2010 р. обсяг торгівлі товарамисклав 3 млрд. 355 млн. дол. США. При цьому експорт склав 2,375 млрд. дол. США (зріс на 41,6% у порівнянні до відповідного періоду попереднього року), а  імпорт – 980 млн. дол. США (збільшення на 32,2 %). Сальдо позитивне та складає 1 млрд. 394 млн. дол. США.
 
Основний вплив на скорочення обсягів нашого експорту мало зменшення поставок прокату, напівфабрикатів зі сталі, мінеральних добрив. Характерною особливістю минулого року було те, що падіння експорту по більшості товарних позицій відбулось, в основному, через різке зменшення експортних цін, в той час як зменшення фізичних показників експорту було порівняно незначним. По окремих товарах мала місце навіть тенденція зменшення вартісних показників експорту на фоні збільшення натуральних показників.
 
Найбільше скоротився імпорт легкових автомобілів, частин до моторних транспортних засобів, моноволокон, поставок кузовів до моторних транспортних засобів та двигунів не відбувалось.
 
В 2010 році серйозним недоліком торгівлі України з ТР залишалася недосконала структура нашого експорту, в якому метал становив більше 50%, хоча в ньому мали місце незначні позитивні тенденції. Так, зросла продаж насіння соняшнику, залізних руд, мідного дроту.
 
З іншого боку, турецький експорт складається, значною мірою, з товарів з високим ступенем обробки. Зокрема, серед турецьких експортних товарів в Україну автомобілі посідають друге місце.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки