Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Японія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
ЕНЕРНОАТОМ, Національна атомна енергогенеруюча компанія
«Інтернет-портал створений на досить високому технічному рівні і містить багато корисної інформації»

Украинские нефтепродукты
Угоди з Україною  
Параметри: Законодавство у сфері ЗЕД, Економічне співробітництво

 

Угоди з Україною
 
З моменту встановлення дипломатичних відносин між Україною і Японією (28 січня 1992 р.) у розвиток договірно-правової бази були підписані перелічені нижче міжнародні, міждержавні, міжурядові та міжвідомчі угоди.
 
Нижченаведений перелік українсько-японських угод доповнився на засадах правонаступництва та за взаємною згодою сторін двосторонніми договірно-правовими документами та домовленостями, що існували між Японією та колишнім СРСР до набуття Україною незалежності:
 
1. Угода між Урядом України і Урядом Японії про надання допомоги у ліквідації ядерної зброї, що підлягає знищенню на території України (2 березня 1994 р.).
 
2. Спільна Заява України і Японії, підписана у м. Токіо Президентом України Л. Д. Кучмою і Прем’єр-міністром Японії Т. Мураямою 23 березня 1995 р.
 
3. Обмінні листи Міністра закордонних справ України Г. Й. Удовенка і Міністра закордонних справ Японії Й. Коно з питань правонаступництва обох держав стосовно договорів та угод, укладених Японією з колишнім СРСР, підписані 23 березня 1995 р. у м. Токіо.
 
4. Угода про позику між Україною (що діє через Міністерство фінансів України) та Експортно-імпортним Банком Японії щодо надання експортного (товарного) кредиту в сумі, еквівалентній 150 млн. дол. США, підписана 28 грудня 1995 р. та ратифікована Верховною Радою України 26 березня 1996 р. № 112/96-ВР.
 
5. Угода про позику між Україною (що діє через Міністерство фінансів України) та Експортно-імпортним Банком Японії щодо надання незв’язаного кредиту в сумі, еквівалентній 50 млн. дол. США, підписана 28 грудня 1995 р. та ратифікована Верховною Радою України 26 березня 1996 р. № 113/96-ВР.
 
6. Угода про співробітництво і партнерство між Ексімбанками України і Японії від 14 квітня 1997 р.
 
7. Меморандум про створення та діяльність Японського Центру в Україні, ратифікований Верховною Радою України17 грудня 1997 р. №742/97-ВР.
 
8. Меморандум між Кабінетом Міністрів України, що діє через Національне агентство України з реконструкції і розвитку, та Експортно-Імпортним Банком Японії, урядовою установою Японії, ратифікований Верховною Радою України 12 лютого 1998 р. № 127/98-ВР.
 
9. Меморандум між Кабінетом Міністрів України, що діє через Національне агентство України з реконструкції і розвитку, та Міністерством міжнародної торгівлі і промисловості Японії, що діє через Департамент експортного, імпортного та інвестиційного страхування, ратифікований Верховною Радою України 12 лютого 1998 р. № 126/98-ВР.
 
10. Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії щодо надання японського культурного гранту на постачання музичних інструментів Національній філармонії України, від 13 квітня 1999 року, ратифікована Верховною Радою України 14 липня 1999 року №933/ХІV.
 
11. Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії щодо надання японського культурного гранту на постачання аудіовізуального обладнання Національному музею історії України, від 30 липня 1999 року, ратифікована Верховною Радою України 19 жовтня 1999 року №1161- ХІV.
 
12. Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії щодо вдосконалення медичного обладнання в лікарні “Охматдит”, ратифікована Верховною Радою України 16 листопада 2000 року № 2106-III.
 
13. Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії щодо надання японського культурного гранту на постачання аудіо обладнання Національному академічному драматичному театру імені І.Франка, від 1 лютого 2001 року, ратифікована Верховною Радою України 29.05.2001 № 2483-ІІІ.
 
14. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії про надання японського культурного гранту на постачання аудіо обладнання та музичних інструментів Національному академічному театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка від 22 січня 2002 р.
 
15. Угода між Україною та Японським банком міжнародного співробітництва про реструктуризацію державного боргу нашої країни перед Японією від 28 лютого 2003 р.
 
16. Угода між Кабінетом Міністрів та Урядом Японії про надання японського культурного гранту на постачання аудіо-відео обладнання та оновлення музичного оснащення Київської дитячої академії мистецтв від 18 червня 2003 р.
 
17. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії про надання японського культурного гранту на постачання освітлювального обладнання Львівському державному академічному театру опери та балету ім. С. Крушельницької від 21 травня 2004 р.
 
18. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії про технічне співробітництво та грантову допомогу від 30 липня 2004 р.
 
19. 29 березня 2005 р. підписано Міжурядову угоду у формі обміну нотами про надання кредиту для фінансування проекту реконструкції Державного міжнародного аеропорту ”Бориспіль”, ратифікована Верховною Радою України 16 червня 2005 р. № 2669-IV.
 
20. Угода між Кабінетом Міністрів України та Японським банком міжнародного співробітництва про надання кредиту для фінансування проекту розвитку ДМА „Бориспіль” від 21 жовтня 2005 р.
 
21. 3 березня 2005 р. підписано Угоду у формі обміну нотами про надання японського культурного гранту (близько 430 тис. дол.) Київському національному університету ім.Т.Г.Шевченка для придбання лінгафонної лабораторії та аудіовізуального обладнання.
 
22. 21 липня 2005 р. під час офіційного візиту В.А.Ющенка до Японії, Президент України та Прем’єр-міністр Японії підписали Спільну заяву про нове партнерство у 21-му столітті.
 
23. У липні 2005 р. підписано Угоду між Міністерством економіки України та Міністерством закордонних справ Японії про реалізацію проекту технічного співробітництва „Українсько-японський центр”. 
 
24. У липні 2005 р. Міністр економіки С.Терьохін та Перший віце-міністр закордонних справ І.Аісава підписали Двосторонній протокол про доступ до ринків товарів і послуг в рамках вступу нашої країни до СОТ.
 
25. 2 листопада 2005 р. підписано Угоду про виділення гранту (близько 254 тис. дол.) Київській середній спеціальній музичній школі - інтернату ім. М. Лисенка для закупівлі музичних інструментів. 
 
26. 11 листопада 2005 р. на основі Меморандуму про взаєморозуміння між ЯБМС і „Укрексімбанком” стосовно відкриття кредитної лінії на 50 млн. дол. для розвитку двосторонньої українсько-японської торгівлі у приватному секторі підписано відповідну Кредитну угоду.
 
27. 15 березня 2006 р. Угоду у формі обміну нотами про надання гранту „непроектного типу” у обсязі 300 млн. японських ієн (орієнтовно – 2,6 млн. дол. США) підписали Міністр економіки України А. Яценюк і Посол Японії в Україні М.Мабуті.
 
28. 26 червня 2006 р. Угоду про надання Україні гранту у розмірі 500 тис. дол. США для підготовки проекту “Підтримка судової реформи” Уряду Японії підписав Міністр економіки України Арсеній Яценюк та Директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові, регіон Європи та Середньої Азії Пол Бермінгем у присутності Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні М.Мабучі.
 
29. 1 липня 2006 р. підписано Меморандум щодо діяльності Українсько-Японського комітету зі співробітництва на рівні Міністрів закордонних справ.
 
30. У липні 2006 р. підписано Угоду (у формі обміну нотами) між Урядом України і Урядом Японії про надання японського культурного гранту на реалізацію проекту модернізації освітлювального обладнання Донецького академічного державного театру опери та балету імені А.Солов’яненка.
 
31. 8 лютого 2007 р. підписано Угоду між Урядом України та Урядом Японії про надання грантової допомоги в розмірі 3,9 мільйона доларів на реалізацію проекту поліпшення медичного обладнання дитячих лікарень у Кіровоградській і Луганській областях та Узгодженого протоколу щодо процедурних деталей.
 
32. 12 лютого 2008 р. підписано Угоду (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії про надання грантової допомоги на реалізацію другої фази проекту поліпшення медичного обладнання для дитячих лікарень Харківської, Донецької і Кіровоградської областей (на загальну суму 4,2 млн. дол. США).
 
33. Спільна заява за підсумками Другого засідання українсько-японського комітету співробітництва на рівні міністрів закордонних справ від 25 березня 2008 р.
 
34. 14 липня 2008 року підписано Меморандуму між Урядом України та Урядом Японії про співпрацю з впровадження Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та Кіотського протоколу до неї, відповідно до Статей 6 і 17 Кіотського протоколу.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Гвінея Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Транспорт Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки