Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Торгівля з країнами світу
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
2015 – 4 міс. Інформація за повідомленнями з країн Світової організації торгівлі (СФЗ, ТБТ, квотування яєчної продукції в рамках режиму АТП, запровадження нових вимог на імпорт сільськогосподарської продукції до Індонезії)  
Параметри: Нетарифне регулювання 

2015 – 4 міс. Інформація за повідомленнями з країн Світової організації торгівлі (СФЗ, ТБТ, квотування яєчної продукції в рамках режиму АТП, запровадження нових вимог на імпорт сільськогосподарської продукції до Індонезії)

 

САНІТАРНІ ТА ФІТОСАНІТАРНІ ЗАХОДИ

 

Продукція: карбонат кальцію; лецитин, що використовується в  печиві.

Країни: Канада, Індія.

 

Канада

G/SPS/N/CAN/926, 15.04.2015

Продукція: карбонат кальцію.

Зміст нотифікації: Управління охорони здоров’я Канади завершило детальну оцінку безпеки харчових добавок з метою схвалення використання карбонату кальцію в якості pH регулюючої речовини в злакових продуктах дитячого харчування.

У Канаді карбонат кальцію дозволено до застосування в якості рН регулюючої речовини як у не стандартизованих продуктах, так і в декількох стандартизованих.

Результати наукових досліджень Управління охорони здоров’я Канади підтверджують безпечність використання карбонату кальцію у злакових продуктах дитячого харчування.

Оскільки не було виявлено жодних занепокоєнь щодо безпеки використання харчової добавки, департамент включив харчові добавки, зазначені в інформаційному документі, до переліку дозволених pH, кислотно-реагуючих речовин та реагентів з очищення води (http://www.hc-sc.gc.ca/fn-an/securit/addit/list/10-ph-eng.php), що діє з 1 квітня 2015 року.

Згаданий документ можна знайти за адресою:

http://www.hc-sc.gc.ca/fn-an/consult/nom-adm-0047/index-eng.php (англійською мовою)

http://www.hc-sc.gc.ca/fn-an/consult/nom-adm-0047/index-fra.php (французькою мовою)

Дата прийняття:1 квітня 2015 року

Дата набуття чинності: 1 квітня 2015 року

Термін подачі коментарів: 15 червня 2015 року

 

Індія

G/SPS/N/IND/100, 16.04.2015

Продукція: лецитин, що використовується в  печиві.

Зміст нотифікації: Проект змін до технічного регламенту щодо безпеки та стандартизації продуктів харчування (стандартизація продуктів харчування та харчових добавок), 2011, яким лецитин схвалюється для використання в печиві в якості харчової добавки.

Дата набуття чинності: через шість місяців з дати опублікування в офіційній газеті

Термін подачі коментарів: 15 червня 2015 року

 

 

ТЕХНІЧНІ БАР’ЄРИ В ТОРГІВЛІ

Продукція: косметика.

Країни: Корея

 

Корея

G/TBT/N/KOR/572, 10.04.2015

Продукція: косметика.

Зміст нотифікації: Пропоновані зміни до технічного регламенту щодо стандартів безпеки косметики.

Вологі серветки було додано до переліку косметики та визначено допустимий рівень вмісту в них метанолу, формальдегіду та мікробіологічний рівень.

Крім того, наступні два компоненти були нещодавно класифіковані в якості інгредієнтів, які не дозволені для використання в косметиці: флуоресцентний відбілюючий агент та ксилол (виняток: рівень трасування нижче 0,002 %).

Згаданий документ можна знайти за адресою:

https://members.wto.org/crnattachments/2015/TBT/KOR/15_1568_00_x.pdf

Термін подачі коментарів: 60 днів з дати нотифікування

 

Інформація щодо квотування яєчної продукції в рамках режиму АТП

Імплементаційним регламентом ЄК № 2015/608 від 14.04.2015 року Україну внесено до списку третіх країн, з яких дозволено імпорт яєчної продукції, а також затверджено програму України стосовно сальмонельозу птиці, вимоги щодо ветеринарної сертифікації захворювання на хворобу Ньюкасла, вимоги стосовно виробництва яєчних продуктів.

Фактично, йдеться про отримання вітчизняними економічними операторами, які пройшли відповідну перевірку з боку FVO, права на експорт яєць та яєчної продукції до держав-членів ЄС, починаючи з 21 квітня ц. р.

Поряд з цим, в рамках дії режиму автономних торговельних преференцій по відношенню до українських товарів, Євросоюзом у поточному році встановлені нульові тарифні квоти на яйця та альбуміни.

Відповідно до Імплементаційного регламенту ЄК № 1166/2014 від 31.10.2014 року «Щодо внесення змін до Імплементаційного регламенту № 412/2014 про відкриття та адміністрування з боку ЄС імпортних тарифних квот на яйця, яєчну продукцію та альбуміни походженням з України» імпорт даної продукції здійснюється шляхом видачі імпортних ліцензій економічним операторам з держав-членів ЄС.

У 2015 році використання об’ємів згаданих вище квот розподілено рівними долями щоквартально, по 25 % від загального обсягу. При цьому згідно з Імплементаційними регламентами ЄК № 2015/127 від 27.01.2015 року та № 2015/482 від 20.03.2015 року невикористані обсяги квот у першому (1 січня – 31 березня) та другому (1 квітня – 30 червня) періодах будуть доступні у ході ліцензування у рамках третього періоду (1 липня – 30 вересня). Відповідне подання заявок імпортерами на отримання ліцензій відбуватиметься з 1 по 7 червня 2015 року. Загальний обсяг яєчної продукції, доступний для квотування у третьому періоді становитиме: 1125 тонн (квота 09.4275) та 2250 тонн (квота 09.4276).

Сума гарантії, яка має бути внесена економічними операторами держав-членів ЄС при поданні заявки на отримання ліцензії складатиме 20євро/100кг та, за інформацією Єврокомісії, є ідентичною розміру гарантій, що виставляються при імпорті яєчної продукції з інших третіх країн.

 

Інформація щодо запровадження нових вимог на імпорт сільськогосподарської продукції до Республіки Індонезії

З метою підвищення якості харчової продукції, яка імпортується до Індонезії, Міністерством сільського господарства країни оприлюднила постанову № 4 від 17 лютого 2015 року (далі – Постанова) щодо посилення контролю за імпортом 103 видів сільгосппродукції, зокрема:

-          Свіжі фрукти (43 види);

-          Свіжі овочі (36 видів);

-          Зернові культури (7 видів);

-          Горіхи (6 видів);

-          Бобові (5 видів);

-          Інші (6 видів).

Основною метою нових вимог є контроль за складом хімічних та біологічних речовин, а також недопущення імпорту сільськогосподарської продукції із вмістом шкідливих та заборонених речовин, зокрема пестицидами, важкими металами, мікотоксинами (Aflatoxin, Осhratoxin А) та бактеріями (Salmonella sp, Escherichia soli).

Постанова вступає у дію з 17 лютого 2016 року. Перелік сільськогосподарських товарів, які імпортуються до Індонезії з усіх країн світу, повинен відповідати новим встановленим вимогам. У цьому зв’язку, для усіх без виключення країн-імпортерів продукції пропонується 2 варіанти вирішення цього питання: 1) визнання компетентними органами Індонезії безпечності продукції країни-виробника; 2) реєстрація компетентними органами Республіки Індонезія лабораторій з питань харчової безпеки в країні походження товару.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Бразилія Великобританія Греція Естонія Єгипет ЄС Індія Індонезія Іспанія Італія Казахстан Канада Китай Кіпр Латвія Литва Македонія Мальта Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Угорщина Україна Фінляндія Франція Чехія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації PR та реклама Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Товари чорної металургії Точне машинобудування Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки