Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Нідерланди
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Населення Нідерландів  
Параметри: Населення, Довідкова інформація

 

Населення Нідерландів
 
Чисельність населення по оцінці на 1 липня 2008 становила близько 16 440 133 чоловік. У списку країн по кількості жителів Нідерланди займають 60 місце. У порівнянні з іншими країнами Європи, населення Нідерландів досить швидко росло останні півтора століття: 3 мільйони жителів в 1850 році, 5 мільйонів в 1900 і 16 мільйонів в 2000. Для порівняння: населення Бельгії в той же період збільшилося всього приблизно у два рази: з 4,5 мільйонів жителів в 1850 році до 10 мільйонів в 2000
 
При площі території в 41.526 км Нідерланди мають щільність населення 395 чоловік на один квадратний кілометр (або 484 чоловік на один квадратний кілометр, якщо врахувати, що 18,4 % території королівства займає вода). Таким чином, Нідерланди є 15-м по щільності населення державою у світі. По розмірі території й чисельності населення королівство можна зрівняти з Московською областю, включаючи Москву. Багато в чому завдяки цьому Нідерланди є однієї із країн з найбільш розвинутою транспортною й інформаційною інфраструктурою. Інтернетом користуються 66,2 % населення країни - 7-й показник у світі.
 
У Нідерландах живуть дві корінні групи населення - нидерландци й фризи, а також велика кількість іммігрантів. Етнічний склад населення такий: 80.8 % нидерландци, 2.4 % німці, 2.4 % індонезійці, 2.2 % турки, 2.0 % суринамци, 1.9 % марокканці, 1.5 % індійці, 0.8 % антилианци й арубанци, і 6.0 % інші етнічні групи. Склад населення по віросповіданню є наступним: 26.6 % католики, 16.8 % протестанти, 5,8 % мусульмани, 0,6 % індуисти, 1,6 % сповідають інші релігії, і 42.7 % не належать ні до однієї релігії. Населення Нідерландів є найвищим у світі: середній ріст дорослих чоловіків - 1,83 метра, дорослих жінок - 1,70 метра.
 
Для стилю життя населення характерна висока терпимість до незвичайного поводження, що часто засуджується навіть у сусідніх європейських країнах. Проституція була повністю легалізована в 2000 році. Нідерландська політика по наркотиках відрізняється своєї прагматичністью: незважаючи на нелегальність легких наркотиків, продаж і споживання марихуани й гашишу в спеціально призначені для цього місцях не переслідується. Аборти можливі в перші 24 тижні вагітності. Эвтаназія була легалізована в 2002 році, але вимагає строгого лікарського контролю. Одностатеві шлюби полягають із 1 квітня 2001 року.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ ООН Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки