Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Китай
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Зміни у законодавстві КНР у 1-му кварталі 2009 року  
Параметри: Законодавство у сфері ЗЕД

Зміни у законодавстві КНР у 1-му кварталі 2009 року

 
Державна торговельно-промислова адміністрація КНР оприлюднила оновлену редакцію «Правил КНР щодо реєстрації акціонерних прав для здійснення інвестування», які набули чинності з 1 березня 2009 р. У новій редакції Правил визначено, що «використання акціонерних прав для фінансування інвестиційних об'єктів означає те, що власник акцій компанії з обмеженою відповідальністю, зареєстрованої на території Китаю, може використати наявні в нього акціонерні права для вкладення інвестицій в інші акціонерні компанії або компанії з обмеженою відповідальністю, які розташовані на території Китаю». У Правилах уточнюється визначення «статусу акціонерних прав, що використовуються для інвестування фінансових коштів», встановлюється їхня цілісна правоздатність і процедура законної передачі іншій особі. Одночасно забороняється використовувати акціонерні права як засоби інвестування в наступних випадках: 1) кошти в статутний капітал акціонерної компанії ще не повністю внесені; 2) на право акціонера за законом накладена заборона; 3) уставом акціонерної компанії не оговорена процедура передачі акціонерних прав. Правила також регулюють пропорції фінансування інвестиційного об'єкту: розмір вкладення коштів всіма акціонерами, що користуються акціонерними правами, не повинен перевищувати 70% статутного капіталу компанії, що інвестується. При цьому акціонерні права, які використовуються як інвестиції, повинні пройти оцінку відповідних повноважних структур.
 
1 березня на засіданні Постійного комітету Всекитайських зборів народних представників 11-го скликання, що пройшли 25-28 лютого, було прийнято: «Закон КНР про безпеку продуктів харчування» (Указ № 9), оновлена редакція «Закону КНР про страхування» (Указ № 11) і нова редакція «Кримінального кодексу КНР» (Указ № 10).
 
Мінкомерції КНР оприлюднило «Правила КНР щодо управління розміщенням капіталу за кордоном». Документ передбачає реформування системи управління та сприяння спрощенню формальностей з метою надання підтримки китайським підприємствам у «виході за кордон». Право наділення повноваженнями буде передано низовим організаціям: приблизно 85% заявок, які подаються на розміщення капіталу за кордоном і які не впливають на двосторонні політичні, економічні і торговельні відносини (при відсутності нанесення збитку національній економічній безпеці, порушення міжнародних зобов'язань тощо), будуть надаватись повноважним відомствам народних урядів на рівні провінцій. Значно спрощується сама процедура розгляду і санкціонування: підприємствам буде достатньо заповнити всього лише одну заяву і протягом  трьох робочих днів отримати «Сертифікат на розміщення капіталів за кордоном». Відповідальність за технічне й економічне розміщення капіталу за кордоном покладена на саме підприємство.
 
23 березня Народний Банк Китаю і Державний комітет КНР з контролю за банківською діяльністю спільно оприлюднили «Положення про подальше корегування структури кредитування з метою забезпечення стабільного економічного росту народного господарства країни». У документі відзначається необхідність подальшого розподілу кредитів на місцях у ключові інвестиційні проекти, а також удосконалювання механізму видачі кредитів, розширення можливостей фінансування підприємств малого і середнього бізнесу, прискорення темпів створення структур з кредитного обслуговування малих і середніх підприємств, створення кредитної системи підприємств, заохочення розвитку електронної торгівлі між підприємствами.

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Гвінея Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Точне машинобудування

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки