Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Чехія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Щодо змін до Закону Чеської Республіки «Про податок на нерухомість» (жовтень 2009)  
Параметри: Законодавство у сфері ЗЕД, Будівництво

 

Щодо змін до Закону ЧР «Про податок на нерухомість» (жовтень 2009)


Відповідно до
Постанови Уряду ЧР від 21.09.2009 року «Про антикризові заходи щодо зниження дефіциту державного бюджету у 2010 році» Парламентом ЧР внесені зміни до Закону ЧР «Про податок на нерухомість».

Внесені зміни передбачають з 1 січня 2010 р. підвищення податку на нерухомість в 2 рази. Надходження зараховуються до бюджетів органів місцевого самоврядування.


Приватні будинки

Основна ставка за квадратний метр забудованої площі збільшиться з 1 до 2 чес.крон в рік. Ставка далі підвищується на 0,75 чес.крон за кожен подальший поверх, крім того, помножується на коефіцієнт 1-5, залежно від кількості мешканців у конкретному населеному пункті. При розрахунку податку на нерухомість для двоповерхового будинку в найменшому населеному пункті зараз діє ставка 1,75 чес.крон, а в м.Прага - 8,75 чес.крон. З 1 січня 2010 р. буде застосовуватися, в першому випадку - ставка 2,75 чес.крон за кв.м, в другому - 13,75 чес.крон за кв.м.

Так, податок на нерухомість при проживанні в будинку в Празі площею 100 кв. м (без врахування земельної ділянки) збільшиться з нинішніх 875 чес.крон до 1375 чес.крон.

Приватні квартири

Податок також зросте в 2 рази. Якщо власник квартири в Празі платив до нинішнього часу 450 чес.крон в рік, з наступного року податок на нерухомість зросте до 900 чес.крон. Основна ставка складає 1 чес.крон за кв.м, з наступного року вона збільшиться до 2 чес.крон за кв.м. в рік, і далі помножається на коефіцієнт 1-5 залежно від кількості мешканців в даному населеному пункті. Ставку, як і раніше, треба помножити на площу квартири з урахуванням коефіцієнта 1,2 (коридори та інше). Квартира площею 75 кв. м, таким чином, має розрахункову площу 90 кв. м.
 
Земельні ділянки для забудівлі

На даний час, залежно від кількості мешканців у населеному пункті, податок на нерухомість складає 1-5 чес.крон за кв.м, з січня 2010 року новий тариф буде 2-10 чес.крон.


Від находження підвищеного податку на нерухомість Уряд ЧР планує додатково отримати 4,4 млрд.чес.крон надходжень до державного бюджету країни у 2010 році.


 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Гвінея Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки