Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Сирія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты
Щодо рішень Уряду Сирії у сфері економіки, фінансів та агропромислового сектору (липень – вересень 2009 р.)  
Параметри: Законодавство у сфері ЗЕД, Економічне співробітництво, Економічні новини, Фінансові послуги

 

Щодо рішень Уряду Сирії у сфері економіки, фінансів та агропромислового сектору (липень – вересень 2009 року)

 
На засіданні Кабінету міністрів Сирії 25.08.09 було прийнято ряд важливих урядових рішень у сфері економіки та агропромислового сектору.
 
Зокрема, на засіданні були затверджені зміни до Закону № 22 -2005 року щодо утворення та діяльності Сирійської фондової біржі та Комісії з питань регулювання ринку фінансових послуг, які направлені на розвиток механізмів діяльності з метою посилення їх моніторингової та регулятивної ролі.

***

Затверджений законопроект про ратифікацію Меморандуму про порозуміння з Кувейтським фондом економічного розвитку щодо надання технічної допомоги, підписаного між урядами обох країн.

***

Затверджений проект плану сільськогосподарського виробництва врожаю 2009/10 року, який був представлений Міністерством сільського господарства та аграрних реформ.

***

Законодавчим декретом № 49 – 2009 Президентом Сирії Б. Ассадом 25.08.09 утворено Фонд наукових досліджень та технічного розвитку, який підпорядкований Міністерству вищої освіти Сирії. Цілями діяльності Фонду є фінансування дослідницьких програм та проектів, якими створюються умови для залучення місцевих наукових кадрів, використання наявного потенціалу та розвитку міжнародного співробітництва у цій сфері.

Проблема прискорення процесу наукового та технологічного розвитку країна була розглянута 26.08.09 на засіданні Верховної ради Вищої Комісії з питань наукових досліджень Сирії, яку очолює прем’єр-міністр Сирії М. Отрі. На засіданні були прийняті рішення щодо розвитку механізмів взаємодії Комісії з іншими державними агенціями та академічними і науковими інституціями з метою інтеграції зусиль по пріоритетним напрямках технологічного розвитку країни.  

*** 
 
З метою реалізації додаткових заходів з підтримки східних територій країни, а саме Дейр Езор, Хассака та Ракка, які найбільше постраждали від посухи, Президент Сирії своїм декретом від 10 вересня 2009 року скасував господарюючим суб’єктам, якими реалізуються на цих територіях промислові проекти, сплату податку на прибуток строком на десять років.

***

Центральним банком Сирії випущена інструкція щодо реєстрації філій іноземних банків в Сирії. Нові регуляторні правила, які схвалені Кредитно-монетарною Радою ЦБС, відповідають положенням нового закону №34 Про діяльність іноземних компаній (грудень 2008 року), яким дозволяється іноземних фінансовим інституціям утворювати свої представницькі офіси в Сирії.

У зв’язку з цим, звертається увага на те, що майже два роки тому Кабінет міністрів Сирії відхилив проект закону, яким передбачалося дозволити іноземним банкам володіння до 60 % акцій сирійських банків, тобто контрольним пакетом, що зупинило процес відкриття повноцінних іноземних банків в країні.

Таким чином, згадана вище інструкція, на думку місцевих експертів, є вельми значним прогресивним кроком на шляху до відкритості сирійської банківської системи.

Згідно нових регуляторних норм, фінансові інституції у змозі відкривати репрезентативні офіси за згодою відповідних сирійських регуляторів. Для банків – це Центральний банк Сирії, для страхових компаній – Сирійська страхова наглядова комісія, для компаній, які працюють на ринку цінних паперів – Сирійська комісія фінансових ринків та цінних паперів.
Незважаючи на те, що представницькі офіси мають забезпечувати інтереси своїх головних компаній, самі по собі вони мають бути безприбутковими організаціями та не можуть займатися комерційної діяльністю.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Гвінея Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інші послуги Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки