Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
2013 – 12 міс. Інвестиційне співробітництво між Україною та Бельгією  
Параметри: Інвестиції

2013 – 12 міс. Інвестиційне співробітництво між Україною та Бельгією

За даними Держстату України, станом на 01 січня 2014 р. бельгійські інвестиції в українську економіку становлять 73,8 млн. дол. США.

Деяке зменшення обсягу інвестицій протягом першої половини 2012 р. (до 70,2 млн. євро), як випливає з даних Держстату, було наслідком виходу бельгійського бізнесу з володіння нерухомим майном в Україні на користь власників з третіх країн. Водночас, у другій половині 2012 року відновлюється позитивна тенденція до зростання бельгійських інвестицій, насамперед у реальних секторах економіки, зокрема, промисловості (переробній, хімічній легкій та харчовій), у галузі обробки деревини, виробництві виробів з дерева та будівництві. Крім того, у цьому контексті слід також враховувати, що значна частина бельгійських інвестицій в українську економіку заходить не напряму, а через треті країни.

Основними сферами, де використовується бельгійський капітал, є: промисловість (58% бельгійських інвестицій, де основу складають виробництво харчових продуктів (44%), і машинобудування (9%)), торгівля і послуги (22%), транспорт і зв'язок (11%)).

В Україні зареєстровано близько 120 підприємств, що мають бельгійські інвестиції, серед них в першу чергу необхідно виділити наступні: «Ватра-Шредер» (Тернопіль, виробництво електроустаткування, яким освітлені багато міст України в т.ч. київський Хрещатик), «SESVanderhave» (Бровари, виробництво насіння), Reynaers Aluminium (виробництво з алюмінію у м. Бровари), «Сіун» (полімерні тканини), «Вітамекс» (корми для тварина), «Мелексіс» (автоелектроніка), «Вента» (ПВХ), «Алерс» (логістика), «IММО43» (Севатополь, нерухомість), «Велес», «Лакталіс-Миколаїв» (харчова продукція).

Крім того, як уже зазначалося, в Україні присутні значні непрямі бельгійські інвестиції, зокрема, інвестиції в підприємство «САН ІнБев Україна» (контрольні пакети акцій ЗАТ Чернігівський пивоварний завод «Десна», ВАТ Миколаївський пивоварний завод «Янтар», ВАТ Харківський пивоварний завод «Рогань») з боку міжнародної пивоварної корпорації «AB InBev». Частка бельгійських інвестицій присутня в страхових компаніях «АХА Україна» і «Еталон». Бельгійські компанії також виявили значний інтерес і до участі в економічних проектах в рамках підготовки України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 р. Зокрема, бельгійські технології в галузі спортивної інфраструктури були залучені при будівництві низки стадіонів в Україні (Донецьк, Харків, Київ) та проведенні окремих робіт з облаштування прилеглих територій.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки