Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
ЕНЕРНОАТОМ, Національна атомна енергогенеруюча компанія
«Інтернет-портал створений на досить високому технічному рівні і містить багато корисної інформації»

Украинские нефтепродукты
Перше засідання українсько-бельгійської міжурядової змішаної комісії з торговельно-економічного та фінансового співробітництва (31.10.2008)  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Русскоязычный заголовок:  Первое заседание украинско-бельгийской межправительственной смешанной комиссии по вопросам торгово-экономического и фінансового сотрудничества (31.10.2008)
 
Перше засідання українсько-бельгійської міжурядової змішаної комісії з торговельно-економічного та фінансового співробітництва (31.10.2008)
 
  
Українську делегацію на засіданні Змішаної комісії очолив Міністр економіки України Богдан Данилишин. Бельгійську - Міністр підприємництва та спрощення процедур Королівства Бельгії Вінсен Ван Кікенборн.
 
Учасники засідання обговорили питання двосторонніх торговельно-економічних та фінансових відносин.
 
“Сьогоднішнє засідання стало результатом тривалих зусиль української і бельгійської сторони, спрямованих на реалізацію одного з положень Договору 1997 року про взаєморозуміння та співробітництво між Україною і Королівством Бельгія, його спільнотами та регіонами”, - наголосив в ході засідання Міністр економіки України Богдан Данилишин.
 
За словами керівника економічного відомства, започаткування роботи українсько-бельгійської Змішаної комісії сприятиме активізації взаємовигідного співробітництва, що, безперечно, слугуватиме зміцненню українсько-бельгійських торговельно-економічних взаємин.
 
Також, Міністр економіки висловив сподівання, що Королівство Бельгії надаватиме Україні підтримку у таких питаннях , як співробітництво у Світовій організації торгівлі, а також у переговорах щодо створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом, яка розглядається як важливий чинник подальшої європейської інтеграції нашої держави.
 
“Членство в СОТ для України означає інтеграцію до міжнародної ринкової економіки, створення правових засад для стабільного і передбачуваного ведення бізнесу і міжнародної торгівлі, а також доступ до міжнародного механізму вирішення торгових спорів”, - відзначив Богдан Данилишин.
 
“Європейський Союз залишається найбільшим торговельним та інвестиційним партнером України”, - наголосив Міністр економіки.
 
У загальному зовнішньоторговельному обороті України з країнами світу частка ЄС складає більше 31 %, при цьому щорічний приріст товарообороту сторін становить у середньому 20 %. На ЄС припадає більше 79 % від загального обсягу прямих іноземних інвестицій, здійснених країнами світу в українську економіку.
 
“Зміцнення двосторонніх відносин у більшості галузей, взаємна зацікавленість сторін у досягненні спільних цілей та прогрес у проведенні необхідних внутрішніх реформ в Україні дозволили розпочати переговорний процес щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка міститиме суттєву складову – створення зони вільної торгівлі”, - зазначив Богдан Данилишин.
 
В ході зустрічі, учасники Засідання обговорили також актуальні інвестиційні проекти у різних галузях промисловості, обмінялися досвідом у сфері енергозбереження та альтернативних джерел енергії, транспорту та логістичного сектору, сільського господарства та агроіндустрії, туристичної галузі.
 
З метою активізації двосторонньої співпраці, учасники Засідання обмінялися поглядами щодо можливостей співпраці в рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО – 2012 в Україні.
 
За результатами Засідання підписано Протокол Першого спільного засідання українсько-бельгійської Комісії.
 
Довідково: Українсько-бельгійські економічні зв’язки сьогодні – це більш ніж мільярд доларів торгівлі товарами і послугами за минулий рік, в середньому 15% щорічного зростання товарної торгівлі (за останній рік – 28%). Експортну частину товарообігу головним чином складає українська продукція підприємств з виробництва електричних машин і устаткування (21%), текстильного одягу (12%) та енергетичних матеріалів, продуктів перегонки нафти (12%). Основними статтями імпорту товарів з Бельгії до України залишаються котли, машини, апарати і механічні пристрої (34%), а також хімічна (9%) та фармацевтична продукція (8%).
 
Відбувається значний приріст бельгійських інвестицій в українську економіку. Станом на 01.07.2008 року обсяг бельгійських інвестицій склав 44 млн. дол. США. Переважно бельгійські інвестиції спрямовано в оптову торгівлю (31,5%), діяльність транспорту і зв’язку (16 %), харчову промисловість (15 %), машинобудування (13 %). Прямі інвестиції з Бельгії станом на 01.07.2008 року одержало 107 підприємств України.Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки