Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Білорусь
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
ЕНЕРНОАТОМ, Національна атомна енергогенеруюча компанія
«Інтернет-портал створений на досить високому технічному рівні і містить багато корисної інформації»

Украинские нефтепродукты
Щодо модернізації енергосистеми, енергозбереження і розширення використовування місцевих видів палива  
Параметри: Енергоносії

 

Щодо модернізації енергосистеми, енергозбереження і розширення використовування місцевих видів палива
 
За інформацією ТЕМ від 24.02.2009
 
На модернізацію енергосистеми, енергозбереження і розширення використовування місцевих видів палива в Білорусі в поточному році планується направити Br4,7-Br5,3 трлн. (1 дол.С ША = 2860 біл. руб.).
 
Це передбачено планом заходів щодо виконання в 2009 році Державної комплексної програми модернізації основних виробничих фондів Білоруської енергетичної системи, енегозбереження і збільшення частки використовування в республіці власних паливно-енергетичних ресурсів на період до 2011 року.
 
Заходи затверджені Постановою Ради Міністрів Білорусі № 212 від 18 лютого 2009 року.
 
В 2009 році в системі «Беленерго» планується ввести енергоджерела сумарною електричною потужністю 57,7 МВт, ще 95,1 МВт буде введено на підприємствах інших галузей.
 
Очікується, що економія енергоресурсів в поточному році в республіці складе 1,4 млн.тут. Використовування місцевих видів палива повинне зрости до 19,4% в об'ємі споживання в країні котельно-пічного палива. Згідно оцінці, в 2008 році цей показник склав 17,9%.
 
Як підкреслили в Міністерстві енергетики, затверджені на 2009 року заходи повністю відповідають задачам по техпереоснащенню енергосистеми, передбаченим комплексною держпрограмою. Складені детальні графіки робіт по кожному з енергооб'єктів, запланованих до модернізації.
 
На найбільшій білоруській електростанції – Лукомльській ГРЕС – з середини січня поточного року в капітальному ремонті знаходиться енергоблок № 4, на якому буде модернізована парова турбіна з повною заміною проточної частини. В результаті потужність блоку повинна збільшитися на 15 МВт, зросте економічність виробництва енергії. Аналогічним чином раніше були модернізовані турбіни на енергоблоках № 1 і № 2. Новий етап технопереоснащення буде більш маштабным: на четвертому енергоблоці планується встановити більше допоміжного обладнання, яке дозволить підвищити надійність роботи станції.
 
На Мінській ТЕЦ-2, реконструкція якої здійснюється спільно з китайською стороною, до кінця 2009 року планується ввести перший парогазовий енергоблок потужністю 32,5 МВт. Великий   інвестпроект реалізується також на Мінській ТЕЦ-5. На реконструкцію цієї станції підписаний контракт з Китайською національною корпорацією по   економічному співробітництву на суму більше 260 млн.євро. В поточному році розроблятиметься проектно-кошторисна документація і поставлятиметься  обладнання для будівництва на ТЕЦ-5 нового високоефективного енергоблока потужністю 400 МВт (введення об'єкту –в 2010 року).
 
Великий обсяг будівельно-монтажних робіт запланований на Березовській ГРЕС, де проводиться реконструкція енергоблока № 5 із збільшенням його потужності на 65 МВт. Завершити проект планується в 2010 році. На Брестській ТЕЦ в поточному році буде встановлена сучасна турбіна потужністю 12 МВт. Ведеться підготовка до модернізації Вітебської ТЕЦ-2. На Жодінській ТЕЦ в березні поточного  року введуть в експлуатацію котел  -  60 т пару на  годину, працюючий на торфобрикетах.
 
В 2009 році в республіці планується ввести 140 км теплових мереж, побудувати і реконструювати 1,5 тис.км ліній електропередачі.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Алжир Бельгія Білорусь Болгарія Бразилія Великобританія Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Індія Ірак Іспанія Італія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Марокко Молдова ОАЕ Південна Корея Польща Росiя Румунія Сирія Словаччина США Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Чехія Швеція
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки