Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Білорусь
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Щодо діяльності Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Щодо діяльності Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії
з питань торговельно-економічного співробітництва
 
Міжурядова українсько-білоруська змішана комісія з питань торговельно-економічного співробітництва (далі – Комісія) розпочала свою діяльність у 1996 році.

Українська сторона у роботі керується Положенням про Українську частину Спільної міжурядової комісії з питань співробітництва, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року № 943, а також Угодою між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про створення міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва від 12 квітня 1996 року.


Основними завданнями Комісії є: вироблення, на основі опрацювання результатів двосторонньої зовнішньоекономічної діяльності, та надання компетентним органам обох країн рекомендацій з вдосконалення, розвитку і подальшої гармонізації процесів, пов’язаних із здійсненням торговельно-економічного співробітництва.

Зважаючи на  зв’язки, що залишилися з часів СРСР, важливість та значимість подальшого зміцнення дружніх стосунків між двома країнами, традиційно співголовами Комісії призначаються керівники на рівні віце-прем’єр-міністрів.

Спільні засідання Комісії проводяться почергово в кожній з країн щонайменше раз на рік відповідно до плану роботи і за узгодженням голів національних частин Комісії.

За період діяльності Комісії відбулося 16 засідань.

Засідання традиційно проходять у дусі конструктивізму і взаєморозуміння, що є запорукою у вирішенні, зокрема, актуальних питань двосторонньої співпраці.
 
Перше спільне засідання Комісії відбулося 12 квітня 1996 року у м. Київ. На засіданні серед іншого була підписана Угода між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про створення міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.
 
29 лютого 2008 року у Мінську відбулося 14-е,  7 жовтня 2008 року у Києві – 15-е, а 2 червня 2009 року – 16-е засідання Міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Засідання пройшли під головуванням з української сторони Першого  віце-прем'єр-міністра О.В.Турчинова, з білоруської - Першого заступника Прем'єр-міністра В.І.Семашка.
 
Відповідно до Статті 6 Угоди про створення міжурядової українсько-білоруської Комісії з метою  виконання завдань за різними профільними напрямами економіки створено 9 робочих груп: у паливно-енергетичній сфері (електроенергетика, нафтова сфера, газова сфера); у машинобудівній та металургійній галузях промисловості; з створення фінансової схеми взаємопоставок продукції сільгоспмашинобудування; у галузі транспорту; в хімічній галузі; агропромисловому комплексі; у тому числі 3 робочі групи, що утворені у 2008 році: з питань співробітництва у галузі будівництва та архітектури; з питань митного співробітництва та з питань міжрегіонального співробітництва. У стадії опрацювання знаходиться питання утворення спільної робочої групи у галузі охорони здоров’я.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки