Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Лівія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты
38-а Міжнародна промислова виставка у Тріполі 2-12.04.09 р.  
Параметри: Економічне співробітництво, Економічні новини

 

Міжнародні події у Лівії
 
2-12 квітня 2009 року в м. Тріполі відбулась щорічна, 38 Міжнародна промислова виставка.
 
На виставці представлена продукція провідних компаній 37 країн світу, зокрема, Франції, Німеччини, Австрії, Мальти, Італії, Португалії, Іспанії, Чехії, Литви, Венесуели, Бразилії, Аргентини, ОАЕ, Індії, Пакистану, Туреччини, Сирії, Шрі-Ланки, Йорданії, Ірану, Індонезії, Китаю, АРЄ, Алжиру, Тунісу, Марокко, Лівії, низки інших країн Африканського континенту.
 
Під час урочистого відкриття заходу виступили з промовою Генеральний директор виставок д-р Джамаль Аль-Ламуши та Секретар (міністр) Головного народного комітету економіки, торгівлі та інвестицій Лівії Мухаммад Алі Аль-Хувейдж.
 
Підприємства пострадянського простору участь у виставці не брали. Єдиним виключенням становила Білорусія, яка представила окремий павільйон з експозиціями 54 компаній (автомобілебудування, машинобудування, будівельні матеріали, харчова промисловість, сучасні технології).
 
Російська Федерація не була представлена на міжнародній виставці у Тріполі. За наявною інформацією, російська сторона надає перевагу участі в окремих спеціалізованих виставках, зокрема «Нафта-Газ», «Інфраструктура», «Будівництво» тощо.
 
Українська компанія «Таланлегпром» подала заявку на участь у виставці і ПУ було вжито необхідних заходів щодо організації експозиції українського виробника, але з технічних причин підприємство не взяло участь у виставці.
 
На виставці була представлена продукція компаній Єгипту (продукція металургійної та хімічної промисловості), Франції (телекомунікаційне та електротехнічне обладнання, обладнання для нафтогазової промисловості), Іспанії (продукція харчової промисловості, ізоляційні та будівельні матеріали), Індії (текстиль та ювелірні вироби), Туреччини (туристичні послуги, побутова техніка, продукція харчової промисловості), Чехії (системи для підготовки та тренування спецпідрозділів, обладнання та системи освітлення, металеві контейнери), Німеччини (водопостачальне та інше промислове обладнання), Китаю (електричне обладнання, різноманітні транспортні засоби та їх обладнання), Австрії (продукція деревообробної та харчової промисловості), Італії (енергетичне обладнання, продукція каменеобробної та деревообробної промисловості).
 
Традиційно на виставці була широко представлена продукція європейських виробників автомобілів, зокрема, “Пежо”, “Сітроен”, а також південнокорейських автозаводів.
 
На цей раз Україна не була представлена на цій міжнародній виставці (у минулому році була організована експозиція профільних інститутів НАН України), що ускладнює вихід вітчизняних підприємств-виробників на лівійський ринок в умовах зростаючої конкуренції з боку провідних країн світу (США, Росія, країни Європи та Азії). Це обумовлено відсутністю інтересу українських підприємств до цього щорічного заходу та належної державної підтримки.
 

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Населення Національна символіка Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари фармацевтичної промисловості Точне машинобудування Транспорт

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки