Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Франція
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Державним секретарем з питань зовнішньої торгівлі Міністерства економіки, промисловості та зайнятості Франції Анн-Марі Ірак  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво

 

Відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Державним секретарем з питань зовнішньої торгівлі Міністерства економіки, промисловості та зайнятості Франції Анн-Марі Ірак
 
29 квітня 2009 року в Парижі, під час п’ятого засідання змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва, Міністр економіки України Богдан Данилишин зустрівся з Державним секретарем з питань зовнішньої торгівлі Міністерства економіки, промисловості та зайнятості Франції Анн-Марі Ідрак.
 
Богдан Данилишин запевнив, що українська сторона високо цінує прагнення Уряду Франції сприяти подальшому розвитку економічного співробітництва з Україною, допомогу в процесі реформування національної економіки та за підтримку зближення України з ЄС.
 
«У зв’язку із цим ми розцінюємо нещодавній візит Прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко до Франції, а також сьогоднішнє засідання Українсько-Французької міжурядової комісії з економічного співробітництва, як фундаментальну основу для підтримання наших відносин», - наголосив Міністр економіки.
 
Керівник економічного відомства підкреслив, що позитивні тенденції розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та Францією сприятимуть розширенню та поглибленню стратегічного партнерства між нашими країнами.
 
Зокрема, у 2008 році, за даними української статистики, загальний обсяг взаємної торгівлі товарами та послугами між Україною та Францією збільшився, у порівнянні з 2007 роком, на 26,5% (на 543,6 млн. дол. США) і становив майже 2,6 млрд. дол. США.
 
Під час двосторонніх перемовин Богдан Данилишини зауважив, що сьогодні перед Україною постають нові виклики, серед яких одне з перших місць посідає необхідність підвищення конкурентоспроможності української економіки. Тому, відкриваючи власний ринок, зокрема через вступ до СОТ, Україна робить свідомий вибір на користь партнерів, які зорієнтовані на довгострокову співпрацю та вкладання інвестицій, насамперед, інноваційної спрямованості.
 
Саме тому останнім часом ми активізуємо наше співробітництво з найбільш розвиненими країнами світу, серед яких, одне з провідних місць посідає Франція – наш стратегічний зовнішньоекономічний партнер, - наголосив Міністр.
 
Сьогодні, Франція є потужним гравцем інвестиційного ринку України і входить до десятки найбільших інвесторів української економіки. Станом на 01.01.2009 в економіку України залучено 1,226 млрд. дол. США французьких інвестицій (приріст за 2008 рік в обсязі 199,9 млн. дол. США). На території України працює 287 підприємств з французьким капіталом.
 
Керівник економічного відомства підкреслив, що Україна розраховує на започаткування масштабних економічних проектів, які б відігравали певну "знакову" роль у двосторонніх торговельно-економічних відносинах.          
 
«Ми зацікавлені у більш активному залученні інвестиційних можливостей та досвіду провідних компаній Франції у розвиток енергетики України, а також у реалізацію спільних проектів розбудови мережі автомобільних доріг на принципах державно-приватного партнерства, будівництва мостів, тунелів, підземних стоянок та створення консорціуму з будівництва швидкісних автодоріг», - наголосив Міністр.
 
Під час зустрічі зазначалося, що українська сторона зацікавлена у всебічному розвитку міжгалузевого співробітництва з Францією, зокрема, у галузях сільського господарства, транспорту та туризму.
 
Водночас, Державний секретар з питань зовнішньої торгівлі Міністерства економіки, промисловості та зайнятості Франції Анн-Марі Ідрак зазначила, що і Україна, і Франція мають можливість не тільки продовжувати співпрацю вже по існуючих проектах, але й надати життя новим.
 
У зв’язку із цим, Богдан Данилишин висловив сподівання на активну участь французьких компаній у проектах з організації та проведення фінальної стадії чемпіонату Європи з футболу в Україні та поінформував французьку сторону про хід підготовки до «ЄВРО 2012».
 
Керівник економічного відомства також подякувавфранцузькій стороні за надання технічної допомоги з організації та проведенні фінальної стадії «ЄВРО 2012» в Україні.
 
За словами Богдана Данилишина,Українависоко цінує допомогу Франції в рамках інституційного співробітництва державних структур обох країн, що є важливим на шляху поступової інтеграції України до ЄС.
 
«Ми зацікавлені у глибоких зрушеннях в співпраці у всіх сферах, зокрема, в управлінні зовнішньоторговельною діяльністю, державними підприємствами, обміні досвідом забезпечення розвитку малого та середнього бізнесу», - наголосив Міністр економіки.
 
Наприкінці зустрічі Богдан Данилишин та Анн-Марі Ідрак висловили сподівання щодо подальшого ефективного та взаємовигідного українсько-французького співробітництва в економічній сфері.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Законодавство у сфері ЗЕД ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки