Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Латвія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Богдан Данилишин та Артіс Кампарс визначили пріоритетні напрями двосторонньої співпраці між Україною та Латвією  
Параметри: Економічне співробітництво

 

Богдан Данилишин та Артіс Кампарс визначили пріоритетні напрями двосторонньої співпраці між Україною та Латвією

4 червня 2009 року в рамках другого засідання українсько-латвійської міжурядової комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва відбулася зустріч Міністра економіки України Богдана Данилишина з Міністром економіки Латвійської Республіки Артісом Кампарсом.

Керівник економічного відомства підкреслив, що українська сторона високо цінує підтримку Латвією України на шляху розвитку співробітництва з Європейським Союзом і розраховує на підтримку в процесі підготовки й підписання між Україною та ЄС розширеної угоди, що передбачає в найближчий час створення зони вільної торгівлі.

Богдан Данилишин та Артіс Кампарс обговорили питання створення сприятливих умов для розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва в галузях:

  •  суднобудування
  • сільськогосподарського та транспортного машинобудування
  • автомобілебудування
  • кооперації в текстильній і будівельній галузях

а також позитивно оцінили стан двосторонніх відносин між Україною та Латвією у економічній сфері.

Під час премовин також розглядалося питання виконання Програми економічного співробітництва між Україною та Латвійскою Республікою на 2008-2009 роки та розроблення Програми економічного співробітництва між країнами на 2010-2011 роки.

Богдан Данилишин вважає, що пріоритетом у двосторонніх відносинах повинен бути перехід до інвестиційно-інноваційної моделі співробітництва і спільного розвитку наукоємних та високотехнологічних виробництв.

«Ми зацікавлені в отриманні технічної допомоги в питаннях реструктуризації промислових підприємств України у відповідності до стандартів ЄС та у співпраці в області стандартизації й сертифікації», - відзначив Міністр економіки України.

Учасники зустрічі також дійшли згоди, що стратегічним напрямом співробітництва повинно стати об’єднання спільних інтересів України і Латвії, як транзитних країн з розвинутою транспортною інфраструктурою, в розвитку транзитних перевезень між регіонами Балтійського і Чорного морів.

Перспективним напрямом співпраці, на думку Богдана Данилишина, може стати використання транспортної інфраструктури країн для транспортування каспійських енергоносіїв на європейські ринки, перш за все, в рамках розвитку проектуЄвро-Азіатського нафтотранспортного коридору.

Крім того, Богдан Данилишина та Артіс Каспарс обговорили питання розширення українсько-латвійского співробітицтва в сфері туризму.

Богдан Данилишин поінформував свого співрозмовника, що Україна регулярно бере участь в щорічній Міжнародній туристичній ярмарці "Balttour", яка проходить в Ризі та зацікавлена у посилені співпраці у цьому напрямку.

В ході зустрічі також відзначалася зацікавленість України у залученні потенційних латвійських інвесторів до участі в реалізації інвестиційних проектах з підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу.

У свою чергу, Міністр економіки Латвійської Республіки Артіс Кампарс наголосив, що Латвія розглядає Україну як свого стратегічного партнера, а візит латвійської делегації відкриває новий етап більш плідного економічного діалогу між країнами.

Наприкінці зустрічі Богдан Данилишин та Артіс Кампарс висловили сподівання, що дана зустріч стане успішним поштовхом для активізації українсько-латвійських торговельно-економічних відносин між державами.

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари деревообробної промисловості Товари хімічної промисловості Товари целюлозно-паперової промисловості та друкована продукція Точне машинобудування

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки