Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бразилія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Щодо 4-го засідання Міжурядової українсько-бразильської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва (26-27 серпня 2010 р.)  
Параметри: Міжурядова комісія, ЗЕД, Економічне співробітництво, Економічні новини, Інше машинобудування, Транспортне машинобудування

 

Русскоязычный заголовок: О 4-м заседании Межправительственной украинско-бразильской комиссии по вопросам торгово-экономического сотрудничества (26-27 августа 2010 г.)
 
Щодо 4-го засідання Міжурядової українсько-бразильської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва (26-27 серпня 2010 р.) 
 
 
 
26-27 серпня поточного року українська делегація під головуванням Міністра промислової політики Дмитра Колєснікова взяла участь у Четвертому спільному засіданні Міжурядової українсько-бразильської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, що проходила в Федеративній Республіці Бразилія.
 
Бразильську делегацію очолювала Голова Бразильської частини Комісії, Заступник Генерального секретаря з політичних питань Міністерства закордонних справ Бразилії Вера Барроуін Машаду.
 
В ході візиту до м. Бразиліа Голова Української частини Комісії Дмитро Колєсніков провів зустрічі з Міністром розвитку, промисловості та зовнішньої торгівлі Бразилії Мігелем Жорже, Міністром оборони Бразилії Нелсоном Жобімом та Міністром енергетики та надр Бразилії Марсіо Зіммерманном. 
 
В рамках Комісії відбулись засідання Робочих Груп з питань торговельно-економічного співробітництва, співпраці у промисловій та фінансовій сферах, співробітництва у сфері мирного використання космічного простору, в галузі сільського господарства, в енергетичній галузі, у сфері науки, технологій та інновацій, спорту та охорони здоров’я.
 
За результатами зустрічей Бразильська сторона висловила зацікавленість літаками сімейства «Ан». Особливу увагу було приділено середньо-транспортним літакам Ан-38, Ан-178, Ан-70, Ан-74ТК-300. За словами Дмитра Колєснікова, авіабудування – це один з найперспективніших напрямків співробітництва між Україною та Бразилією. «Ми запропонували Бразильській стороні технічну підтримку у створенні їхнього нового воєнно-транспортного літака КС 390. Це перший досвід компанії Ембраер. До цього моменту вона не будувала транспортні літаки такого класу».
 
На зустрічі Дмитра Колєснікова з Міністром оборони Бразилії Нелсоном Жобімом були досягнуті домовленості щодо ремонту в доках Чорноморського суднобудівного заводу чотирьох кораблів бразильської компанії «Транспетро» (Петробраз Транспорте Са). Також було розглянуте питання щодо створення на території Бразилії спільного україно-бразильского підприємства з виробництва бронетехніки, в тому числі, танків вагою до 40 тон. На замовлення Міністерства оборони ФРБ для потреб поліцейських управлінь буде налагоджено поставки, а також спільне виробництво малої бронетехніки БТР «Дозор Б».
 
Сторони домовились щодо участі України в тендері з поставки для Міноборони ФРБ п’яти патрульних кораблів і п’яти фрегатів, виробництва Чорноморського суднобудівного заводу.
 
За результатами зустрічей, сторони висловили зацікавленість в налагодженні спільного виробництва комплексу для видобутку вугілля у штаті Санта-Катаріна, за участі ДП "Завод ім. Малишева". Крім того, Бразильська сторона поінформувала про готовність Національного банку економічного та соціального розвитку Бразилії фінансувати українські проекти в Бразилії.
 
Відмітили і значний прогрес, досягнутий в рамках реалізації бінаціонального проекту, що дозволяє розпочати практичні роботи з будівництва наземного комплексу "Циклон-4" на космодромі Алкантара. Вже у вересні цього року за участю Президента Федеративної Республіки Бразилія відбудеться церемонія закладки першого каменя початкових робіт зі створення пускового майданчика "Циклон-4".
 
В рамках Комісії було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в галузі фізичного виховання та спорту між Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту і Міністерством спорту Федеративної Республіки Бразилія з метою розробки спільного плану дій щодо співробітництва у галузі спорту на 2011-2012 роки.
 
 
 
За матеріалами  сайту Мінпромполітики України
 
 
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки