Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
Щодо основних економічних подій в Бельгії та Люксембурзі (06.02)  
Параметри: Валюта, Економічне співробітництво, Економічні новини, Фінансові послуги

 

Щодо основних економічних подій в Бельгії та Люксембурзі

5 - 6 лютого 2009 р. 

 
Зустріч керівників урядів Бельгії та Голландії
 
ЗМІ Бельгії інформують про подробиці зустрічі керівників урядів Бельгії та Голландії  Г. Ван Ромпея та Я. П. Балкененде, що відбулася напередодні в Гаазі.
 
Головну увагу її учасники приділили проблематиці подолання міжнародної фінансової кризи. У цьому зв’язку пролунав спільний заклик урядовців до більш тісної співпраці з метою віднайдення шляхів для подолання наслідків кризи, від якої в однаковій мірі потерпають як Бельгія, так і Голландія.
 
Обидва політика висловилися проти застосування протекціоністських заходів, наголосивши, водночас, на важливості більш концентрованих та узгоджених дій між двома країнами.
 
Крім того, Г. Ван Ромпей та Я. П. Балкененде обговорили ситуацію, пов’язану з банком Фортіс, наголосивши на спільній думці, що „домовленості, досягнуті між бельгійською державою, банком Фортіс та фінансовою групою Паріба є позитивним як для Фортіс, так і для його акціонерів”.
 
 
Робочий візит міністра закордонних справ Люксембурга до Великобританії
 
Віце-прем’єр-міністр, міністр закордонних справ Люксембурга Ж. Ассельборн 5 лютого 2009 р. відвідав з робочим візитом Великобританію, де відбулася його зустріч з керівником зовнішньополітичного відомства цієї країни Д. Мілібандом.
 
За інформацією урядової Інтернет-сторінки Люксембурга, під час зустрічі сторони мають обговорити як двосторонні відносини, так і актуальні питання міжнародної політики. Зокрема, передбачається обмін думками щодо ситуації на Близькому Сході, а також відносини між Росією, Україною та Європейським Союзом. Крім того, порушуватиметься афганська тематика.
 
Згідно з повідомленням, програмою візиту люксембурзького урядовця передбачені також його зустрічі з К. Флінт, уповноваженим міністром з європейських питань, а також з Ж. Строу, лорд-канцлером та міністром юстиції.
 
 
Новини Європейського центрального Банку
 
06.02.09 видання „L’Echo” повідомило, що Європейський центральний Банк ухвалив рішення знизити свою незмінну процентну ставку до 2 %, за повідомленням одного з його офіційних представників.
 
Очікується, що на Прес-конференції у Франкфурті президент установи Ж. - К. Тріше сповістить список нової ради управляючих банку. Економісти сподіваються, що будуть поінформовані стосовно планів дій банку на найближче майбутнє, в умовах фінансової кризи.
 
Між жовтнем і січнем 2008 р. головна процентна ставка, яка визначає рівень кредиту в зоні євро, впала від 4,25 % до 2 %, тобто до свого найбільш низького історичного рівня.
 
 
Необмежене таксі за 48 євро на місяць
 
Інформагентство „L’Echo” повідомляє, що європейці матимуть змогу користуватися досить незвичною в умовах фінансової кризи послугою - необмеженим таксі за 48 євро на місяць.
 
Принцип простий: клієнт, який придбав місячний абонемент, зможе зателефонувати у будь-який час дня і ночі і скористатися послугами таксі в межах свого міста. Щоб збільшити прибутковість, компанія залишає за собою право з’єднувати шляхи декількох користувачів, якщо вони слідують одним і тим же маршрутом.
 
Таке рішення ухвалене, щоб розвантажити міста, і дозволити споживачам користуватися „приватним” авто для своєї зручності. Таким чином, можна буде уникнути численних витрат, пов'язаних із утриманням власної машини, таких як реєстрація, страховка, штрафи за паркування і т.д.
 
Послугу почнуть надавати на початку 2009 в місті Боблінген на півдні Німеччини. За умови успіху, за цим послідкують й інші європейські міста.
 
 
«Ключ» до авто – свіже дихання
 
Видання „Belga” повідомляє, що у Бельгії винайшли спосіб, як боротися з водінням в нетверезому стані за допомогою нових технологій.
 
Бельгійські сенатори виступили із законопроектом, згідно якому при повторному затриманні водія в стані сп’яніння, в його автомобілі буде встановлений спеціальний замок.
 
Даний прилад підключається до системи запалення і блокує її. «Ключем» до цього пристрою стане тільки свіже дихання водія. Перш ніж завести автомобіль, водій повинен буде дихнути в спеціальний мундштук, після чого прилад визначить, чи варто випускати його на дорогу.
 
Сенатори винесли свій законопроект на розгляд парламенту Бельгії. Якщо проект знайде підтримку в парламенті, то бельгійським автоаматорам доведеться дуже уважно поводитися з алкоголем.
 
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки