Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Щодо основних економічних подій в Бельгії та Люксембурзі (09.02)  
Параметри: Економічне співробітництво, Економічні новини, Фінансові послуги

 

Щодо основних економічних подій в Бельгії та Люксембурзі
 
8 - 9 лютого 2009 р. 
 
 
Показники біржі Брюсселя знову йдуть на пониження
 
09.02.09 видання „L’Echo” повідомляє, що показники біржі Брюсселя знову йдуть на пониження , хоча раніше показали тенденцію до підвищення, не дивлячись на несприятливі макроекономічні новини.
 
В економічному і політичному плані, американські сенатори мають сьогодні висловитися щодо плану пожвавлення економіки, загальна сума витрат якого була зведена до 780 мільярдів доларів.
 
Зважаючи на пониження на 0,3 і 0,8 % індексів DAX і CAC 40 за півгодини до початку перших торгів, експерти передбачали, що показники біржі Брюсселя також будуть негативними при відкритті.
 
 
Розвиток справи Fortis в Бельгії
 
09.02.09 видання „L’Echo” публікує найважливіші етапи розвитку справи Fortis, одного з перших банків в Європі, який був розхитаний фінансовою кризою, що прийшла із США.
  • 28 вересня 2008: після серйозного біржового падіння (акції втратили 35 % за тиждень і в підійшли до відмітки 5,20 євро (30 євро за акцію навесні 2007), держави Benelux вирішують виділити банку Fortis       11,2    млрд. євро.
  •  3 жовтня 2008: акції Fortis коштують 5,42 євро. Уряд Нідерландів вирішує націоналізувати істотну частину нідерландської діяльності банку за 16,8 млрд. євро.
  •  5 жовтня 2008: після нового раунду переговорів, бельгійський уряд повідомив, що BNP Paribas збирається придбати за 14,7 млрд. євро 75% бельгійського банківського філіалу Fortis і 100 % бельгійської страхової діяльності Fortis. Тим часом, Бельгія здійснює 100% націоналізацію Fortis.
  • 14 жовтня 2008: акції Fortis падають до 1,22 євро.
  • 12 грудня 2008: Апеляційний суд Брюсселя, по зверненню акціонерів банку, вимагає скликання Генеральної Асамблеї, щоб дозволити бельгійським акціонерам голосувати щодо ліквідації банку. З цієї миті, передача Fortis BNP Paribas заморожена. Акції падають до 0,92 євро.
  • 19 грудня 2008: бельгійський Прем'єр-міністр Ів Летерм йде у відставку. У пресі з'являється термін "Fortisgate". Акції дещо підвищуються до 1,12 євро.
  • 30 січня 2009: бельгійський уряд повідомляє, що веде переговори щодо угоди з BNP Paribas, який задовольниться 10% участі в бельгійському соціальному страхуванні. Залишок буде відновлений в   холдинговій компанії Fortis, яка матиме менше ризикованих активів.
  • 8 лютого 2009: перший акціонер Fortis, китайський агент страхового суспільства Ping An, повідомляє, що у нього є намір голосувати проти продажу активів Fortis на Генеральній Асамблеї групи 11 лютого 2009 року в Брюсселі.
 
Урядовці Люксембургу візьмуть участь у засіданні Єврогрупи
 
Мінекономіки Люксембургу повідомляє, що Прем’єр–міністр Люксембургу Ж. - К. Юнкер разом з міністром економіки та зовнішньої торгівлі Ж. Креке візьмуть участь у засіданні Єврогрупи, до складу якої входять 16 міністрів фінансів та/або економіки країн – членів зони євро, яке відбудеться 9 – 10 лютого 2009 р. в Брюсселі.
 
Міністри обговорять сучасний стан економічного та фінансового розвитку єврозони, зокрема, фактори впливу фінансової кризи на економіку відповідних країн, а також здійснять аналіз проведення реформ ринків праці.
 
Однією з важливих тем засідання буде підготовка до зустрічі міністрів фінансів країн „Великої Сімки” (13 – 14 лютого 2009 р. в Римі).
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки