Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство регіонального розвитку та будівництва України
«Структура і функціональні можливості Інтернет-порталу державної підтримки українського експорту різнобічні і багатогранні та в майбутньому даний портал надасть всебічну підтримку просуванню українських товарів на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Щодо основних економічних подій в Бельгії та Люксембурзі (18.02)  
Параметри: Інвестиції, Кон’юнктура ринків, Економічні новини, Каміння, скло, кераміка, Транспорт, Страхування, Фінансові послуги

 

Щодо основних економічних подій в Бельгії та Люксембурзі
 
 
(16 - 18 лютого 2009 р.)
 
 
Зустріч урядовців з представниками французької банківської групи BNP Paribas
 
16.02.09 Прем'єр-міністр Бельгії Г. Ван Ромпей і міністр фінансів Д. Реіндерс провели зустріч з представниками французької банківської групи BNP Paribas.
 
Бесіда тривала приблизно одну годину. По завершенню зустрічі, прем'єр-міністр відмовився від будь-яких коментарів з приводу зміста бесіди.
 
"Уряд також відкритий для обговорення з холдинговою компанією Fortis", повідомив прем'єр-міністр.
 
Директор BNPParibas Б. Про не був присутній на цій зустрічі.
 
 
Про розвиток подій навколо банку Fortis
 
18.02.2009 видання Belga повідомляє про два можливих сценарія розвитку подій навколо банку Fortis - самостійність чи подальше злиття з BNP Paribas.
 
На цьому наголосив представник християнської профспілки П. Фашамп під час зустрічі в рамках справи Fortis між християнською і ліберальною профспілками і прем'єр-міністром Г. Ван Ромпеєм.
 
"Зустріч дійсно була плідною: прем'єр-міністр уважно слухав наші аргументи більше однієї години і підтвердив, що ми маємо 2 сценарії розвитку подій", уточнив представник християнської профспілки.
 
Нагадуємо, остаточне рішення по цьому питанню має бути прийняте не пізніше 28 лютого 2009 р..
 
 
Зниження активності в бельгйському секторі будівництва
 
17.02.09 видання „LEcho” повідомляє, що в зв'язку з економічною кризою активність в бельгійському секторі будівництва знизиться на 5-6% в 2009 році.
 
Повернення до нормального зростання матиме місце тільки в другому кварталі 2010 р., повідомляє банк Dexia на базі проведеного внутрішнього розслідування. Сектор будівництва надзвичайно чутливий до кон'юнктури. У четвертому кварталі 2008, кількість банкрутств була на 22 % вище, ніж рік тому.
 
За прогнозами економістів, в самий найближчий час сектор зіткнеться з проблемою зниження цін на нерухомість і з перевищенням пропозиції над попитом.
 
Позитивною новиною економісти вважають той факт, що витрати знижуються, тоді як іпотечні ціни розташовуються на розумному рівні.
 
 
General Motors згортає діяльність в Європі
 
Видання „Bloomberg” повідомляє, що компанія General Motors вивчає можливість закриття або продажу чотирьох європейських заводів.
 
Згідно цим планам, завод Опель в Антверпені буде закритий. Крім Антверпена, швидше за все, буде припинено діяльність заводу в німецькому місті Bochum. Що стосується німецького заводу Eisenbach, він буде проданий. Нарешті, для заводу Saab, розташованого в шведському місті Trollhattan, також буде знайдено рішення у вигляді закриття або продажу.
 
Ці плани є частиною рятувального плану, який автомобілебудівник має представити у вівторок американському уряду.
 
Спеціалізований журнал AutomotiveNewsEurope писав, що європейським заводам загрожує закриття. Опель Антверпен вже фігурував в списку потенційних жертв, що цитуються журналом.
 
 
"Небачений удар світової фінансової кризи" для компанії ING (за повідомленням видання L'Echo)
 
Нідерландська банківська страхова компанія ING повідомила про чисті збитки 3,7 млрд. євро в четвертому кварталі 2008, які вона пояснює " небаченим ударом світової фінансової кризи". Ця втрата, однак, нижче за попередні прогнози дослідників економічного інформаційного агентства Newswires, які розраховували на чисті збитки 3,9 млрд. євро проти чистого доходу 2,5 млрд. євро в четвертому кварталі 2007 р..
 
ING, один з двадцяти найбільших світових банків, отримав в жовтні 2008 р. в якості порятунку від наслідків кризи 10 мільярдів євро від уряду Нідерландів.
 
26 січня 2009 р. компанія повідомила, що має намір скоротити 7000 робочих місць в світі в 2009 році. Ці скорочення відбудуться в рамках плану скорочення витрат на 1 млрд. євро. Починаючи з 2010 р. ці заходи мають дозволити заощадити 1,1 млрд. євро в рік, сподівається ING.
 
 
Коливання барометру інвесторів
 
18.02.2009 видання L'Echo повідомляє, що франкомовні бельгійські інвестори менш песимістичні в даний час, ніж нідерландомовні.
 
У грудні 2008 р. барометр інвесторів ING досягнув найнижчої відмітки з часу свого створення, однак показав збільшення показників у січні 2009 р..
 
В результаті дослідження, проведеного банком ING в співпраці з Університетом Гента і щоденною газетою "DeTijd", цей барометр знову піднявся на 78 пунктів.
 
 
Бельгійський фаянсовий завод Royal Boch Louvière на межі банкрутства
 
18.02.2009 телевізійний канал RTBF повідомляє, що за інформацією профспілкових джерел, бельгійський фаянсовий завод Royal Boch Louvière збирається оголосити про своє банкрутство. Наразі менше п'ятисот робітників працевлаштовані на підприємстві.
 
Профспілки FGTB і Setca надалі повідомлятимуть про розвиток ситуації.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки