Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою (10.04)  
Параметри: Економічні новини, Товари чорної металургії

 

Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою
 
10 квітня 2009 р.
 
10.04.09 видання „L’Echo” інформує, що холдингова компанія Fortis опублікувала в четвер свій річний звіт за 2008 рік. Документ, що складається з 276 сторінок, включає детальний опис преміальних чотирьох директорів-розпорядників групи. В тексті йдеться, що Х. Вервилст, заступник генерального директора компанії до 11 липня 2008 р. і її генеральний директор, починаючи з цієї дати і до 2 грудня 2008 р., отримав за цей рік винагороду у розмірі 2,1 млн. євро, яка пояснюється як "фінансування, викликане передчасним закінченням" його кар'єри. У звіті Fortis уточнює, що Х. Вервіль "відмовився від додаткової винагороди у розмірі 4,76 млн. євро, на яку мав право згідно свого контракту". Зі свого боку, Ж. Міттлер, колишній директор по фінансах компанії, отримав винагороду у розмірі 4,22 млн. євро, до якої додається базова заробітна плата 466 667 євро і "інші сукупні винагороди " на суму до 1,1 млн. євро. Ж. П. Вотрон, генеральний директор компанії до 11 липня 2008р., заробив 758 333 євро як базову винагороду плюс 1,3 млн. євро, що дорівнює сумі винагороди за рік. Ж.П. Вотрон отримав, до того ж, близько 440000 євро у вигляді "пенсійної винагороди". Ф. Дьєрк, в. о. генерального директора з 26 вересня по 21 листопада 2008 року, отримав базову винагороду у розмірі 641 667 євро. Теперішній генеральний директор Карел Де Бекк отримав винагороду у розмірі 800 000 євро за 2008 рік. Його остаточна винагорода "буде визначена радою після узгодження з акціонерами, і залежатиме від оцінки його роботи, що буде вимірятися з урахуванням чистої здійсненої виручки ", йдется в річному звіті Fortis. «Якщо Fortis не продовжуватиме контракт, і мова при цьому не йтиме про умисну помилку або серйозну недбалість пана Де Бекка, останній отримає винагороду, передбачену бельгійськими законами», підкреслюється в звіті. Не забутий і М. Липпенс, який, згідно звіту, не володіє акціями Fortis з 31 грудня 2008 року. Як голова адміністративної Ради, він заробив, в цілому 525000 євро у 2008 році. Додаючи до цих сум витрати на зарплати середнього адміністративного персоналу, компанія стверджує, що витратила на фонд оплати праці та преміальні 19,7 млн. євро у 2008 році.
 
10.04.09 видання „L’Echo” інформує про демарш Люксембургу щодо компенсації поточних витрат ОЕСР. Міністр фінансів Люксембургу Л. Фріден заявив, що Люксембург блокуватиме рішення про погашення витрат Організації економічного співробітництва та розвитку на організацію саміту „Великої двадцятки” у сумі 136 тис. євро. Це пов’язано з рішенням ОЕСР включити Велике Герцогство до т.зв. „сірого списку фінансових оазисів”. Блокувати компенсацію згаданих витрат мають намір також Бельгія і Австрія. За словами Л. Фрідена, незважаючи на скромну суму, виставлену ОЕСР, таке рішення є „потужним жестом” по відношенню до цієї організації.  
 
Водночас 10.04.09 видання „Belga” повідомляє, що Міністр фінансів Бельгії  Д. Рейндерс направив проекти угод про обмін відомостями, включаючи банківські дані, компетентним органам 32 країн. Серед них: Швейцарія, Люксембург, Австрія, Мальта. Ці ініціативи є частиною бельгійської стратегії по виходу з так званого «сірого списку податкового раю», опублікованого ОЕСР. Для цього, Бельгія повинна підписати як мінімум 12 двосторонніх угод про обмін банківською інформацією. В даний час, діє лише одна угода подібного типу – підписана у 2006 р. з США. У стадії ратифікації – угоди з Росією і Китаєм.
 
10.04.09 ЗМІ Бельгії повідомляють про зупинку однієї з двох сталеливарних печей підприємства „Арселор Міттал” у Генті (Східна Фландрія), де працює близько 5,6 тис. чоловік. Очікується також зупинка виробництва на підприємствах „Арселор Міттал” у Льєжі та Антверпені. Керівництво компанії обумовлює зупинку підприємств скороченням попиту на метал майже удвічі та відповідним скороченням виробництва на 50% у країнах ЄС.
 
10.04.09 видання RTBF інформує, що за результатами голосування співробітників заводу Ford у м.Генк (провінція Лімбург) було вирішено для уникнення звільнень співробітників перевести підприємство на скорочений робочий тиждень з 14 квітня. Станом на сьогодні підприємство виготовляє близько 800 автомобілів за день, що на 40% нижче у порівнянні з минулим роком.
 
10.04.09 видання „L’Echo” повідомляє про згортання діяльності фінансової групи ING в Україні. Бельгійсько-голландська фінансова група ING оголосила про своє рішення згорнути недавно розпочатий роздрібний бізнес у сфері банківських послуг в Україні. Таке рішення є частиною глобального процесу перегляду бізнес-портфелю ING з метою спрощення структури групи. У прес-релізі компанії зазначено, що в сьогоднішніх складних економічних умовах група ING зобов’язана продовжувати оптимізувати свій капітал і вирівнювати баланс. Саме тому було ухвалено рішення не залучати масштабні інвестиції, необхідні для успішного розвитку роздрібного банківського бізнесу в Україні.

 

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки