Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство закордонних справ України
«Міністерство закордонних справ України вбачає створений під егідою Міністерства економіки України веб-портал «Державна підтримка українського експорту» є дієвим інструментом висвітлення торговельного потенціалу нашої держави та просування вітчизняної продукції на світові ринки»

Украинские нефтепродукты
Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою (07.04)  
Параметри: Економічні новини

 

Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою
 
 
7 квітня 2009 р.
 
07.04.09 видання „L’Echo” інформує, що Бельгія адаптувала план, який дозволить повернутися до збалансованого бюджету у 2015 році. Ця програма стабільності передбачає прискорений вихід з рецесії, але у разі продовження фінансової кризи у 2010р., уряд обіцяє опрацювати нові методи по оздоровленню економіки. Про це повідомив міністр фінансів Бельгії Д. Рейндерс на зборах міністрів фінансів Європейського Союзу в Празі. Програма, яка буде представлена найближчим часом Європейській комісії, передбачає бюджетний дефіцит на 2009-2011 роки на рівні 3% ВВП - межі, визначеної європейським пактом про стабільність цін. Очікується, що бельгійський дефіцит складе 3,4 % цього року, досягне кульмінації 4% у 2010 р., а потім прогресивно повернеться до відмітки 3,4% в 2011 р., 2,6 % у 2012 р., 1,5 % у 2013 р. і 0,7 % у 2014 р. За таким планом Бельгія отримає збалансований бюджет у 2015 році. „Йдеться про збалансоване положення по відношенню до двох сценаріїв, складених Вищою радою фінансів", -прокоментував Д.Рейндерс. Як вже повідомлялося, ця консультативна інстанція запропонувала два сценарії виходу з кризи: перший, що передбачає повернення до рівноваги у 2013 р. встановленням радикальних режимів жорсткої економії, і другий, що передбачає повернення до рівноваги лише до 2019 р. як наслідок уповільненого зростання економіки.
 
07.04.09 видання „Belga” повідомляє, що лідери країн «великої двадцятки» розраховують на відновлення світового економічного зростання до кінця 2010 р., як результат визначених заходів з допомоги економіці і банківській системі. Про це йдеться у проекті спільної декларації за результатами саміту G20. Керівники найбільш розвинених країн закликали до відновлення зростання, відмови від протекціонізму і реформування ринків. Передбачається, що світове виробництво у перспективі до 2011 р. зросте більш ніж на 2%, завдяки чому буде створено 20 млн. нових робочих місць. Окрім того, ухвалено рішення доручити МВФ розробити програму допомоги бідним країнам, яка фінансуватиметься з доходів, отриманих від продажу частини золотовалютних запасів.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки