Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою (03.04)  
Параметри: Економічні новини

 

Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою (03/04/09)
 
03.04.09
 
03.04.09 видання „L’Echo” інформує, що, враховуючи несприятливу економічну кон'юнктуру, ArcelorMittal оголосив про нові заходи, направлені на пристосування свого виробництва до стабільно низького попиту. Про це керівництво компанії повідомило на зборах профспілкового комітету підприємства, які відбулися 25 березня в Люксембурзі. Ці заходи будуть застосовані, в першу чергу, на заводах у Франції, Німеччині і Румунії. Група також повідомила, що наступні збори заводського комітету відбудуться 8 квітня. Профспілки побоюються, що на зборах будуть оголошені нові, жорсткіші заходи економії.
 
03.04.09 видання „Belga” повідомляє, що у Бельгії тривають переговори між керівниками підприємств і профспілками щодо запобігання росту економічного безробіття. В ході переговорів обговорено питання, що економічне безробіття, в разі визнання його впливу не тільки на робочих, а й на службовців, створює т.зв. „кисневу подушку” підприємствам у зв'язку з різким скороченням портфеля замовлень. Профспілки вимагають гарантій для координації статутів робочого і службовця.
 
03.04.09 видання „L’Echo» інформує, що до кінця 2010 р. країни "Великої двадцятки" направлять $5 трлн на підтримку економіки. Про це заявив прем'єр-міністр Великобританії Г.Браун на лондонському саміті G20. Додатковий $1 трлн буде виділено Міжнародному валютному фонду та іншим фінансовим інституціям. МВФ також використовуватиме золотовалютні резерви для допомоги бідним країнам. Крім того, близько $250 млрд планується направити на фінансові ринки. За підсумками саміту Г.Браун заявив, що затверджені антикризові заходи дозволять світовій економіці вийти з кризи істотно раніше, ніж попередньо припускав МВФ.
 
03.04.09 Прем’єр-міністр Люксембургу Ж.К.Юнкер в інтерв’ю місцевій радіостанції RTL у зв’язку з прогнозами щодо економічного спаду у Люксембурзі як мінімум на 4%, висловив занепокоєння, що економічна криза у країні може перетворитися на соціальну. Він зазначив, що сьогодні понад 10 тис. працівників у Великому Герцогстві знаходяться під загрозою втрати робочих місць та висловив побоювання, що деякі компанії можуть використати скорочення робітників як попереджувальний захід ще до того, як їх прибутки розпочнуть реально зменшуватися.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки