Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Запорізька обласна державна адміністрація
«Структура та можливості створеного Вами інформаційного порталу, на наш погляд, цілком відповідають завданням державної політики з розвитку експорту та будуть корисні як підприємствам, так і фізичним особам»

Украинские нефтепродукты
Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою (01.04)  
Параметри: Економічні новини

 

Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою
 
1 квітня 2009 р.
 
01.04.09 видання „L’Echo» інформує, що, за повідомленням Міністра підприємництва і адміністративних реформ Бельгії В. Ван Квікенборна, інфляція скоротилася в країні до найнижчого рівня з грудня 1998 р.: з 1,93% у лютому до 0,62% у березні ц.р., в той час як в єврозоні вона тримається на рівні 1,2 %. Падіння пов’язують із зниженням цін на енергопродукти. Так, ціна на природній газ за останній період впала на 11%, на електроенергію - на 2%, на автомобільне пальне - на 0,8%. Водночас, Міністр відзначив, що відчутне підвищення цін спостерігається у таких сферах, як ресторанний бізнес, утримання транспортних засобів та оздоровчих послуг.
 
За оцінками експертів бельгійського аналітичного центру „Ітинера”, зниження рівня інфляції в країні є також логічним результатом зменшення обсягів її економічного зростання. Навіть без урахування зниження цін на нафту, на думку експертів, інфляція у березні мала б бути 2,3 % у порівнянні з 3% у вересні 2008 р. та 5,9% в літній період минулого року. Якщо рівень інфляції продовжує падати незалежно від мінливих цін на енергетичні ресурси, то це свідчить про те, що економіка країни переживає серйозний занепад, підсумовують автори дослідження.       
 
01.04.09 видання „Belga» повідомляє, що міжнародне рейтингове агентство FitchRatings прогнозує, що скорочення світового ВВП в цьому році складе 2,7%, що навіть гірше за прогнози Світового Банку у 1,7%. Таке погіршення прогнозів по світовій економіці викликано різким погіршенням фінансової ситуації, йдеться в дослідженні. "Глобальна рецесія виявляється глибшою, ніж ми очікували", - повідомляє Fitch. "Це буде перша рецесія в сфері виробництва з часів Другої Світової Війни", - визнає Всесвітній Банк. Прогнозується зниження ВВП на 3% в країнах-членах ОЄСР та на 2% в інших високорозвинених країнах.
 
31.03.09 видання „L’Echo» повідомляє, що холдингова компанія Fortis повідомила, що чисті збитки компанії у 2008 фінансовому році склали 28 млрд. євро, незважаючи на те, що підрозділу Fortis Insurance Belgium вдалося закінчити минулий фінансовий рік з чистим прибутком у 6 млн. євро (у 2007 році прибуток компанії сягав 522 млн. євро.).
 
В комюніке, опублікованому 31.03.09, Fortis Holding пояснює, що його негативне сальдо 2008 р. було частково компенсовано прибутком від продажу нідерландської частини страхової діяльності компанії (2 млрд. євро). Але, враховуючи втрати, пов'язані з продажем банківської частини діяльності (-29,7 млрд.евро), цей прибуток залишився майже непоміченим. Нагадаємо, що 29 вересня і 3-6 жовтня 2008р., компанія Fortis уклала декілька угод, які призвели до перепродажу всієї банківської частини її діяльності і значної частини страхової діяльності. В кінці 2008 року, власні активи холдингової компанії досягли 7,9 млрд. євро, тобто, „вище мінімальної відмітки 5,4 млрд. євро, необхідної для забезпечення страхової діяльності”, наголошує Fortis. Після укладення угоди про придбання Fortis французьким BNP Paribas (на сьогодні вартість операції оцінєються вже у 14,5 млрд. євро), а також після погашення заборгованостей, чисті вільні оборотні кошти холдингу склали 3,3 млрд. евро. Fortis став однією з найбільших жертв фінансової кризи серед гігантів європейського ринку банківських послуг.
 
01.04.09 видання „L’Echo» повідомляє, що за підсумками торгів 31 березня 2009р, ціни світового ринку на нафту на провідних нафтових біржах дещо підвищилися. Офіційні ціни нафтових ф'ючерсів на постачання нафти в наступні місяці склали: у Лондоні на InterContinentalExchangeFutures - IPEBrentCrude - 49,23 (+1,24) дол./барель; у Нью-Йорку на NewYorkMercantileExchange - Light, SweetCrudeOil - 49,66 (+1,25) дол./барель.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки