Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою (14.04)  
Параметри: Економічні новини

 

Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою (від 14.04.09)
 
14 квітня 2009 р.
 
14.04.09 видання La Libre Belgique інформує, що досьє Fortis широко коментується цими днями в Бельгії напередодні очікуваного голосування всіх акціонерів холдингової компанії Fortis щодо злиття з французькою групою BNP Paribas, яке відбудеться 28 квітня. В інтерв'ю, даному виданню "Le Soir", директор французької групи Б. Про нагадав про зобов'язання, узяті з приводу створення бельгійських центрів ухвалення рішень в питаннях управління і кредитування. Він завірив, що головою адміністративної ради Fortis Банк стане бельгієць, і що управляти бельгійською діяльністю групи також буде бельгієць. Директор французької групи підтвердив, що бельгійські підприємства не вестимуть переговори про свої кредити в Парижі, але, як і раніше, використовуватимуть місцеві центри, користуючись сприятливим фінансовим рейтингом BNP Paribas. На закінчення інтерв'ю, Б.Про чітко дав зрозуміти, що у разі негативного голосування 28 квітня, його група остаточно відмовиться від боротьби. За інформацією видання, всупереч даним, що містяться в річному звіті Fortis Holding, М. Ліппенс все ще є акціонером компанії і має в своєму розпорядженні близько мільйона акцій. Нагадуємо, що, згідно звіту, М. Ліппенс не володіє акціями Fortis з 31 грудня 2008 року.
 
14.04.09 видання Belga повідомляє, що автомобільний сектор в Бельгії, як і раніше, знаходиться в стані кризи. Згідно з дослідженням, для 20% бельгійців ціна автомобіля - головний критерій покупки. Цікаво, що з усіх європейців, для яких споживання - переважаючий аргумент у виборі машини, тільки бельгійці надають таке значення саме ціні. Дослідження також підтверджують, що за часів кризи бельгійці не надають великого значення безпеці автомобіля. Тільки 5% бельгійців розглядають аспект екологічної чистоти автомобіля як переважаючий при покупці.
 
Місцева преса 14 квітня інформує про те, що Бельгійська агенція з питань заборгованості оголосила про додатковий аукціон з продажу казначейських цінних паперів. За інформацією Інтернет-газети „Фландерсн’юз”, бельгійський уряд ухвалив рішення про надання відтермінування щодо сплати професійних податкових зобов’язань для підприємців з квітня по вересень 2009 р., що є частиною плану стимуляції економіки. Цей захід передбачається профінансувати за рахунок додаткових аукціонів з продажу казначейських цінних паперів. Про додаткові аукціони та запропоновані лінії має бути оголошено у середу, що передуватиме проведенню аукціону, через сторінки Бельгійської агенції з питань заборгованості в агенціях Блумберг та Ройтерс. ЗМІ відзначають, що, за прогнозами Консолідованого плану, сума заборгованості за казначейськими цінними паперами на кінець 2009 року не зміниться.
 
14.04.09 Напередодні очікуваного голосування акціонерів холдингової компанії „Fortis” щодо об’єднання з французькою групою „BNP Paribas”, проведення якого заплановано на 28 квітня ц.р., в бельгійській пресі з’явилися коментарі одного з директорів згаданої фінансової групи. Французький фінансист заявив, що у разі „злиття” головою адміністративної ради банку „Fortis” стане бельгієць, і що управляти бельгійською діяльністю групи також буде бельгієць. Було наголошено, що бельгійські підприємства не вестимуть переговори про свої кредити в Парижі, але, як і раніше, використовуватимуть місцеві філії „Fortis”, користуючись сприятливим фінансовим рейтингом „BNP Paribas”.
 
Аналітики відзначають, що в такий спосіб керівництво „BNP Paribas” намагається заспокоїти бельгійську громадськість з тим, щоб вплинути на прийняття позитивного рішення акціонерів. Однак, не виключається, що у разі чергової невдачі французька фінансова група остаточно відмовиться від подальшої боротьби за „Fortis”.  
 
14.04.09 люксембурзьке видання „Тагеблатт” інформує, що речник Уряду Великого Герцогства повідомив, що 15 квітня Прем’єр-міністр Люксембургу Ж.-К.Юнкер візьме участь у 10-й Міжнародній конференції з питань соціального розвитку, яка відбудеться у Брюсселі під гаслом „Європейське бачення солідарності, соціальної справедливості та життєздатної демократії ”. В рамках цієї конференції Ж.-К.Юнкер виступить з доповіддю „Європейська ідея: виклики для профспілок”, а також матиме низку зустрічей з високопосадовцями Бельгії, Нідерландів та інших європейських країн. Очікується, що в ході конференції будуть обговорені проблеми впливу світової економічної кризи на відносини власників підприємств з профспілками.
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки