Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Бельгія
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Закарпатська Торгово-промислова палата
«Враховуючи сьогоднішню економічну ситуацію, необхідність у наданні практичної допомоги малому, середньому та крупному бізнесу України в налагодженні, відновленні чи створенні нових виробництв, які в свою чергу будуть сприяти створенню нових робочих місць., збільшенню доходів суб’єктів господарювання та зростання бюджетних надходжень, є одним з найбільш ефективних шляхів стабілізації економічного зростання нашої держави.
Члени Палати, Закарпатська ТПП всілякими ресурсами, всіма наявними можливостями готова підтримати Ваші кроки з популяризації українських товарів, українського товаровиробника не тільки на внутрішньому, але й на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою (станом на 16.04.09)  
Параметри: Економічні новини

 

Щодо інформування про основні події, пов’язані з фінансовою кризою
 
16 квітня 2009 р.
 
16.04.09 видання L’Echo повідомляє, що cвітовий економічний підйом очікується в 2010 році, але його розмах, на думку економістів, буде обмеженим. Це пов'язано із зниженням світового виробництва, отже зростання безробіття продовжуватиметься. Протягом тижня декілька компетентних високопоставлених осіб підтвердили, що вірять в гіпотезу виходу з кризи вже наступного року. На думку європейського фонду розвитку, ВВП США вже цього року уповільнить своє падіння і почне прогресивне зростання в 2010 році. Президент європейського центрального банку Жан-Клод Тріше, зі свого боку, підтвердив, що розраховує на відновлення економічного зростання вже наступного року. Після саміту країн великої двадцятки, президент міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан також підтвердив сценарій виходу з кризи в першому семестрі 2010 року. Проте, економісти сходяться на думці, що фінансова криза була настільки глибокою, що розраховувати на сильний і швидкий підйом економіки зараз не доводиться. Численні підприємства ще опиняться на межі банкрутства, що загрожує масовими звільненнями і погіршенням ринку праці. На думку фінансових аналітиків, про відновлення економічної активності можна буде говорити тільки тоді, коли припиниться скасування робочих місць. Таким чином, економічний підйом в 2010 році не буде достатнім для того, щоб загальмувати зростання безробіття.
 
16.04.09 видання Belga повідомляє, що вартість мобільних комунікацій в Бельгії знизилася на 16-31% між 2008 і першим семестром 2009 року. Вартість доступу до Інтернету в 2009 році для різних категорій абонентів також знижена: стандартний Інтернет, що коштував 20 євро на місяць в середньому знецінився на 35 %, швидкий Інтернет, що коштував 35 євро на місяць – на 17%, надшвидкісний Інтернет, що коштував 42 євро на місяць – на 18 %. Економісти відзначають, що вартість доступу до Інтернету в Бельгії залишається достатньо дорогою, оскільки акції і вигідні тарифи пропонуються тільки новим клієнтам. Вже існуючі клієнти отримали більшу швидкість серфінгу і завантаження, але не змогли скористатися вигідними тарифами. Телефонний зв'язок в Бельгії, як і раніше, дуже дорогий, його вартість з 2007 року знизилася всього на 7%. Щоб користуватися вигідними тарифами, споживач повинен провести серйозну аналітичну роботу, порівнявши безліч різних пропозицій.
 
Бельгійські ЗМІ повідомляють, що Бельгія не звертатиметься до ЄК з проханням продовжити дію обмежень щодо вільного переміщення робітників з країн, які приєдналися до ЄС у 2004 р. Відтак, з 1 травня ц.р. робітники з Польщі, Естонії, Литви, Чехії, Словаччини, Угорщини та Словенії зможуть в’їжджати в Бельгію для здійснення своєї професійної діяльності без попереднього отримання дозволу на роботу.
 
Позиція з даного питання обумовлюється відповідним рішенням міністрів федерального уряду Бельгії, прийнятим напередодні пасхальних вихідних. Наприкінці березня ц.р. Міністр закордонних справ Бельгії К.Де Гухт заявив, що на ринку праці не було серйозних порушень і, відповідно, більше немає підстав, щоб махати „опудалом польського сантехніка”, як це робили дехто під час вступу восьми нових країн до ЄС.
 
Фламандський і Валлонський регіони також заявили, що більше не заперечуватимуть проти повного відкриття кордонів для робітників з нових країн-членів. Зі свого боку, Регіон Брюссель-Столиця відкрито не підтримав відмови від обмежень, аргументуючи свою позицію тим, що на його ринку праці спостерігається високий рівень безробіття серед некорінних мешканців молодого віку.
 
Міністр зайнятості Бельгії Ж.Мільке має намір представити найближчими днями проект закону, яким визначатиметься солідарна відповідальність бельгійських роботодавців, у разі якщо вони працюватимуть за угодами субпідряду з компаніями, які використовуватимуть працю робітників згаданих країн. Водночас, звільнення від отримання дозволу на роботу не поширюватиметься на робітників Румунії та Болгарії, які приєдналися до ЄС у 2007 р.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Бельгія Білорусь Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Ірак Іран Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Китай Кувейт Литва Ліван Лівія Македонія Марокко Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сенегал Сербія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку Зв'язок ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Страхування Товари агропромислового комплексу Товари легкої промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Туризм Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки