Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Білорусь
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Херсонська Торгово-промислова палата
«Переконані, що Портал дозволить створити надійну інформаційну базу для діяльності вітчизняних експортерів та надасть їм всебічну підтримку з боку держави.
Ми впевнені, цей ресурс сприятиме популяризації України серед світової спільноти в якості надійного та стабільного торговельного партнера, поширенню конкурентоспроможної продукції українського виробництва на зовнішні ринки, а також створенню позитивного іміджу нашої країни у межах світового інформаційного простору»

Украинские нефтепродукты
Обсяг зовнішньої торгівлі товарами й послугами Республіки Білорусь (січень-липень 2009 р.)  
Параметри: ЗЕД, Макроекономічні показники, Економічне співробітництво, Економічні новини, Інші послуги, Інформаційно-аналітичні послуги, Консалтингові послуги, Фінансові послуги

 

Обсяг зовнішньої торгівлі товарами й послугами Республіки Білорусь
у січні-липні 2009
 
Обсяг зовнішньої торгівлі товарами й послугами Республіки Білорусь у січні-липні 2009 року скоротився в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року на 39% до $29,1 млрд, повідомили в Національному статистичному комітеті Республіки Білорусь.
 
Експорт зменшився на 43,9% і склав $12,9 млрд, імпорт - на 34,5% до $16,2 млрд. За підсумками січня-липня сальдо зовнішньої торгівлі товарами та послугами склалося негативне в розмірі $3301,9 млн (прогноз на 2009 рік - негативне сальдо в межах $ 1470-1500 млн), у тому числі товарами - мінус $4117,2 млн, послугами - плюс $815,3млн.
 
Істотне скорочення вартісних обсягів зовнішньоторговельних операцій у січні-липні обумовлено як зниженням середніх цін на експортовані й імпортовані товари, так і зменшенням фізичних обсягів поставок в умовах світової фінансово-економічної кризи.

У порівнянні з аналогічним періодом 2008 року середні ціни експорту впали на 32,9%, імпорту - на 23,6%. Фізичний обсяг експорту зменшився на 19,7%, імпорту - на 14,8%.
 
Обсяг зовнішньої торгівлі товарами за сім місяців 2009 року склав $26,3 млрд, у тому числі експорт - $11 млрд, імпорт- $15,3 млрд. Вартісний обсяг експорту товарів з Білорусі у фактичних цінах зменшився на 46,1% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, імпорту в Білорусь - на 34,9%.
 
Основним джерелом формування негативного сальдо зовнішньої торгівлі були експортно-імпортні операції із проміжними товарами (енергоносіями, сировиною, матеріалами та комплектуючими). Таких товарів у республіку завезено на $11154,2 млн (зниження на 38,6% у порівнянні із січнем-липнем 2008 року), а експортовано на $7697,5 млн (зниження на 48,6%). Сальдо зовнішньої торгівлі Білорусі енергоносіями зложилося негативне -  $1970,1 млн.
 
У січні-липні внаслідок зниження попиту на білоруські інвестиційні товари на зовнішньому ринку значно зменшилися фізичні обсяги їхнього експорту. Це стало однією із причин формування по цій товарній групі негативного сальдо в розмірі $536,6 млн. Експорт дорожньо-будівельної техніки склав 17,4% до рівня січня-липня 2008 року, вантажних автомобілів і сідельних тягачів - 21%, автомобілів спеціального призначення - 30,2%, причепів і напівпричепів - 35,5%, тракторів - 45%. У той же час зріс імпорт металообробних верстатів, устаткування для виробництва й обробки нетканих матеріалів, верстатів для обробки каменю, сільгоспмашин для підготовки й обробки ґрунту.
 
За підсумками семи місяців 2009 року позитивне сальдо зовнішньої торгівлі продовольчими товарами склало $316,3 млн і в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилося вдвічі. Разом з тим вартісний обсяг експорту продовольства знизився на 7,9%. Зокрема, скоротилися експортні поставки згущеного й сухого молока, свинини, рибних консервів, сирів. Зменшився імпорт свинини, рослинних масел (олії), мороженої риби, макаронних виробів, безалкогольних напоїв, яблук і груш, соків. По непродовольчій групі споживчих товарів негативне сальдо за сім місяців поточного року склало $563,8 млн.
 
Обсяг зовнішньої торгівлі послугами Білорусі в січні-липні 2009 року склав $2918,3 млн (76,7% до січня-липню 2008 року), у тому числі експорт - $1866,8 млн (77,6%), імпорт - $1051,5 млн (75,2%).
 
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інформаційно-аналітичні послуги Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Консалтингові послуги Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Митно-тарифне регулювання Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари легкої промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт Транспортно-експедиційні послуги Фінансові послуги

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки