Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
США
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Полтавська обласна державна адміністрація
«Структура сайту влаштовує, інформація доступна для зацікавлених користувачів, функціональні можливості сайту відповідають потребам»

Украинские нефтепродукты
США: застосування нових правил контролю за токсичними речовинами  
Параметри: Нетарифне регулювання 

США: застосування нових правил контролю за токсичними речовинами 

На початку березня 2013 року Агентство з охорони навколишнього природного середовища США повідомило СОТ про застосування нових правил контролю за використанням 37 токсичних речовин у діяльності, яка визначається як нова. Ці зміни відбуваються регулярно й ухвалюються на основі довиробничих повідомлень підприємств (pre-manufacturing notice – PMNs), які використовують у своїй діяльності хімічні речовини. Головною метою цих змін є захист навколишнього середовища. Термін подачі коментарів спливає 26 квітня 2013 року.

5 березня 2013 року Агентство із охорони навколишнього природного середовища США повідомило Секретаріат СОТ про наміри застосування нових правил контролю за токсичними речовинами для 37 хімічних речовин, які були предметом довиробничих повідомлень (pre-manufacturing notice – PMNs) для підприємств, що планують виробляти, імпортувати будь-які з цих хімічних речовин для діяльності, яка визначається як нове застосування. (Відповідно до нотифікації США G/TBT/N/USA/796 від 5 березня 2013 року) Повідомлення розроблено на основі Закону США про контроль за токсичними речовинами (TSCA). 

Відповідно до TSCA, виробники зобов'язані надіслати до Агентства із охорони природного навколишнього середовища США повідомлення про намір виробляти або імпортувати хімічні речовини в нових комерційних цілях за 90 днів до початку такого виробництва або імпорту (англ.: pre-manufacture notice – PMN). Існують важливі винятки з цього правила, що включають необхідність використання хімічних речовини в науково-дослідницьких цілях, а також використання речовин, що регулюються іншими законами.

Після отримання повідомлення про нове використання хімічних речовин Агентство із охорони навколишнього природного середовища США ухвалює відповідне рішення (дозвіл, заборону або частковий дозвіл). В разі, якщо Агентство виявить будь-який необґрунтований ризик для життя та здоров'я населення або навколишнього середовища, воно може або повністю заборонити використання хімічної речовини для її нового застосування, або встановити певні обмеження, зокрема, щодо обсягів її виробництва.

Головною метою документу є захист життя та здоров'я населення, а також захист навколишнього середовища. Термін ухвалення змін не визначений, термін подачі коментарів спливає 26 квітня 2013 року.

Нотифікація може бути цікавою для широкого кола підприємств України, що займаються виробництвом та постачанням хімічних речовин до США або мають намір експортувати цю продукцію в майбутньому. 

Обсяги експорту хімічної продукції в загальному обсязі українського експорту до США у 2012 року склали близько 22,2%, що вище, ніж у минулі роки. Крім того, історично склалася позитивна динаміка зростання експорту цих товарів, як в номінальному виразі, так і у відсотках від загального обсягу експорту до цього торговельного партнера.

Отже, українські експортери мають враховувати ухвалені зміни при постачанні своєї продукції до США.

 

Джерело: Інформаційний бюлетень «Відомості країн СОТ» (Випуск 11, березень 2013, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій)

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Бразилія Великобританія Греція Естонія Єгипет ЄС Індія Індонезія Іспанія Італія Казахстан Канада Китай Кіпр Латвія Литва Македонія Мальта Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Угорщина Україна Фінляндія Франція Чехія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки