Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
США
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Івано-Франківська обласна державна адміністрація
«Веб-Портал Державна підтримка українського експорту» за умови постійного поновлення інформації забезпечить українським товаровиробникам необхідну інформаційну підтримку в здійсненні ними зовнішньоекономічної діяльності»

Украинские нефтепродукты
США: зміна стандартів ідентифікації молока та молочних продуктів  
Параметри: Нетарифне регулювання 

США: зміна стандартів ідентифікації молока та молочних продуктів 

На початку березня 2013 року Управління з контролю якості харчових продуктів та лікарських засобів США повідомило про звернення Міжнародної асоціації виробників молочних продуктів (IDFA) та Національної федерації виробників молока (NMPF) з проханням внести зміни до стандартів ідентифікації молока та молочних продуктів. Мова йде про надання можливості включати до складу молока та 17 молочних продуктів безпечні підсолоджувачі (зокрема, аспартам). Дату ухвалення документу буде визначено пізніше. Термін подачі коментарів спливає 21 травня 2013 року. 

1 березня 2013 року Управління з контролю якості харчових продуктів та лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я та соціальних служб США повідомило секретаріат СОТ про одержання з боку Міжнародної асоціації виробників молочних продуктів (IDFA) та Національної федерації виробників молока (NMPF) петиції з проханням внести зміни до стандартів ідентифікації молока та молочних продуктів

Метою звернення Асоціацій є прохання до уряду США дозволити виробникам молочних продуктів включати до складу молока та 17 молочних продуктів безпечні підсолоджувачі (зокрема, аспартам) без зазначення цих речовин на упаковці молочних продуктів. Наприклад, при зазначенні компанією на етикетці власної продукції «молоко» аспартам може бути присутній у ній за умовчанням. Така ініціатива виробників пов’язана з бажанням збільшити споживання молока школярами.

Зазначимо, що аспартам є другим за популярністю підсолоджувачем і входить до складу значної кількості продуктів і напоїв, зокрема, безалкогольних напоїв, гарячого шоколаду, жувальних гумок, цукерок, йогуртів, замінників цукру, вітамінів, пігулок проти кашлю тощо.

Дату ухвалення документу буде визначено окремо. Термін подачі коментарів спливає 21 травня 2013 року. (Відповідно до нотифікації США  G/TBT/N/USA/793 від 1 березня 2013 року) 

Частка молочної продукції в загальному обсязі торгівлі товарами між Україною та США не перевищує 1%. Незважаючи на незначні обсяги торгівлі молочною продукцією між Україною та цим торговельним партнером, це є перспективним напрямом розвитку торговельного співробітництва між двома країнами. 

Також ініціатива є важливою для розуміння загальносвітових тенденцій в практиці інформування споживачів про склад харчових продуктів. Очікувані зміни в першу чергу заслуговують на увагу з боку вітчизняних підприємств, що постачають або мають намір постачати молоко та молочну продукцію до США.

 

Джерело: Інформаційний бюлетень «Відомості країн СОТ» (Випуск 11, березень 2013, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій)

Подібна інформація про інші країни  
Австрія Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Бразилія Великобританія Греція Естонія Єгипет ЄС Індія Індонезія Іспанія Італія Казахстан Канада Китай Кіпр Латвія Литва Македонія Мальта Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Сирія Словаччина Словенія США Таджикистан Туреччина Угорщина Україна Фінляндія Франція Чехія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
Валюта Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Населення Національна символіка Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари кольорової металургії Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Товари чорної металургії Транспорт

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Крамниця-А
Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки