Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Державна підтримка
українського експорту
Укр | Eng | Рус
Канада
Перелік країн
Контакти диппредставництв
Довідка про країну
Економічне співробітництво

Огляд економіки

Торговельно-економічні відносини

Торговельні обмеження

Кон’юнктура ринків
Товарообіг з Україною

Дані країни перебування

Дані Держкомстату

Торгівля послугами

Правові питання

Угоди з Україною

Законодавство країни перебування

Міжурядова комісія

Про МК та її склад

Пошук партнера

Комерційні пропозиції від фірм в країні перебування

Торги/тендери в країні перебування

Міжнародні бізнес-події

Інвестиційне співробітництво

Аналіз інвестиційного співробітництва

Галузеві об’єднання
Корисні посилання
Відгуки про Портал
Міністерство регіонального розвитку та будівництва України
«Структура і функціональні можливості Інтернет-порталу державної підтримки українського експорту різнобічні і багатогранні та в майбутньому даний портал надасть всебічну підтримку просуванню українських товарів на зовнішніх ринках»

Украинские нефтепродукты
Діяльність Міжурядової українсько-канадської Комісії з питань економічного співробітництва (МЕК)  
Параметри: Міжурядова комісія, Економічне співробітництво, Товари агропромислового комплексу, Енергоносії, Будівництво

Діяльність Міжурядової українсько-канадської Комісії з питань економічного співробітництва (МЕК) 

Міжурядова українсько-канадська Комісія з питань економічного співробітництва створена Урядами України та Канади у відповідності із статтею V Угоди між Урядом України та Урядом Канади про економічне співробітництво від 24 жовтня 1994 року з метою сприяння розвитку торгівлі та інвестиційного співробітництва між Канадою та Україною та вирішенню пов’язаних з ними економічних проблем.
 
Після укладання Меморандуму про створення Комісії, що був підписаний 24 жовтня 1996 року, протягом 1996-98 року проводилися регулярні щорічні спільні засідання, останнє, четверте спільне засідання було проведене у жовтні 2001 року. Дата проведення 5-го спільного засідання Комісії неодноразово переносилися, в останнє на робочому рівні було досягнуто домовленості про його проведення восени 2006 року.
 
Перша сесія Міжурядової Економічної Комісії (МЕК) відбулася під час візиту в Україну Міністра закордонних справ Канади Ллойда Ексворті у листопаді 1996 року. Він взяв участь у роботі Першої сесії МЕК як Співголова з Канадського боку. Делегація складалась з 70 представників ділових кіл Канади, було підписано низку домовленостей на суму 600 млн. дол. США.
 
Під час цього візиту було офіційно проголошено Канадсько-Українську Ділову Ініціативу (КУДІ).
 
Друге засідання МЕК відбулося 15 червня 1997 року у Калгарі під час візиту української офіційної делегації на чолі з Прем’єр-міністром України до Канади. Засідання МЕК очолювали з українського боку Віце-прем’єр України М.Зубець, та з канадського боку Міністр закордонних справ Канади Ллойд Ексворті.
 
У жовтні 1997 року у МЗЕЗТорзі під головуванням Першого заступника Міністра А.Гончарука відбувся круглий стіл у рамках МЕК, у якому з канадського боку взяв участь Радник Міністерства закордонних справ Канади Джим Райт. З українського боку у засіданні брали участь начальники управлінь та їх заступники.
 
20 жовтня 1998 року в Києві відбулося третє засідання українсько-канадської міжурядової економічної комісії. Засідання очолювали Андрій Гончарук, Перший заступник Міністра зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України, і Джеймс Р. Райт, генеральний директор Бюро з питань Центральної, Східної і Південної Європи Міністерства закордонних справ і міжнародної торгівлі Канади.
 
Четверте засідання МЕК відбулося 1-6 жовтня 2001 року у мм.Оттаві та Торонто під час візиту української офіційної делегації на чолі з Віце-прем’єр-міністром України В.Роговим до Канади. Засідання МЕК очолювали з українського боку Віце-прем’єр міністр України В. Роговий, з канадського боку Міністр міжнародної торгівлі Канади П’єр Петтігрю.
 
За результатами засідання підписано Спільну заяву, в якій зафіксовано домовленості щодо необхідності створення постійно діючого механізму функціонування Комісії у період між її пленарними засіданнями, щодо розробки ефективного механізму сприяння вирішенню спірних питань інвесторів, щодо продовження співпраці з метою зміцнення спроможності України по виконанню своїх зобов’язань, пов’язаних із вступом до СОТ, щодо спрощення процедур взаємної сертифікації продукції та щодо конкретних напрямків співпраці в пріоритетних галузях співробітництва. В ході візиту української делегації до Канади в рамках роботи МЕК підписано також Протокол про співробітництво в галузі технічної допомоги.
 
Питання подальшої діяльності українсько-канадської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва (МЕК) було порушено українською стороною в ході проведення в Києві „Канадських торговельних днів в Україні” 06-12 грудня 2006 року.
 
Так, 8 грудня 2006 року під час проведення двосторонніх переговорів та консультацій в Мінекономіки України канадська сторона ініціювала не проводити традиційні засідання МЕК, як це було 5 років тому.
 
Канадська та Українська сторони домовились запровадити практику здійснення щорічного обміну візитів керівництва обох торговельно-економічних відомств під час проведення бізнес-форумів як в Канаді, так і в Україні, проведення двосторонніх робочих переговорів-консультацій з питань економічного розвитку, а також спеціалізованих виставок та бізнес самітів у відповідності до пріоритетних напрямків українсько-канадського економічного співробітництва: нафтогазовий сектор та енергетика, сільське господарство та будівництво.
 
Таким чином, оскільки на сьогодні відсутнє документальне підтвердження готовності канадської сторони до проведення Спільного засідання Комісії та пропозицій щодо зміни формату її проведення, Міністерство економіки України не має офіційних підстав для здійснення заходів з підготовки до проведення Комісії.
Подібна інформація про інші країни  
Австрія Азербайджан Алжир Аргентина Бельгія Білорусь Болгарія Боснія і Герцеговина Бразилія Великобританія В`єтнам Греція Грузія Естонія Єгипет ЄС Ізраїль Індія Індонезія Ірак Іран Ісландія Іспанія Італія Йорданія Казахстан Канада Киргизстан Китай Кіпр Куба Кувейт Латвія Литва Ліван Лівія Македонія Малайзія Мальта Марокко Мексика Молдова Нідерланди Німеччина ОАЕ Пакистан ПАР Південна Корея Польща Португалія Росiя Румунія Саудівська Аравія Сенегал Сербія Сирія Сінгапур Словаччина Словенія США Таджикистан Туніс Туреччина Туркменістан Угорщина Узбекистан Україна Фінляндія Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія Швеція Японія
Інші документи по цій країні  
IT та телекомунікації Будівництво Валюта Вироби з чорних та інших некоштовних металів Географічне розташування Державний устрій Довідкова інформація Економічне співробітництво Економічні новини Енергоносії Законодавство у сфері ЗЕД Захист внутрішнього ринку ЗЕД Інвестиції Інше машинобудування Інші послуги Каміння, скло, кераміка Кон’юнктура ринків Макроекономічні показники Міжурядова комісія Мінеральна сировина Населення Нетарифне регулювання Святкові дні Товари агропромислового комплексу Товари деревообробної промисловості Товари кольорової металургії Товари легкої промисловості Товари фармацевтичної промисловості Товари хімічної промисловості Точне машинобудування Транспортно-експедиційні послуги Туризм

 
Підписка на оновлення  

Українські експортери
ДИСКАВЕРИ БУРОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ (УКРАИНА), ООО
ул. Яворницкого, 41, г. Стрий, Львовская обл.
НЕПТУН, ООО
3-ий пер. Шевченка, 3, с. Б. Дальник, Беляевский район, Одесская область
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ, ООО
ул. Сомовская, 12 Б, Харьков
КРИСТАЛЛ, ВИННИЦКИЙ ЗАВОД, ДП
ул. 600-летия, 21, г. Винница
Експортоспроможна продукція
KSG АGRO, ХОЛДИНГ
Туши и полутуши свиные

ТЕХНОТОН-ЛУГАНСК, ООО
Нить полипропиленовая мультифиламентная

КАЛИБР, ООО
Болты

Комерційні пропозиції
ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ "БАЄР АФЛАК"
Компанія зацікавлена в реалізації фармацевтичної прощукції в Україні

DOMESTAV, LTD.
Компанія зацікавлена в експорті ламелей для каркасу ліжка зі смереки, ялини, сосни, тополі або вільхи. ...

MIVINA S.R.O.
MIVINA s.r.o. зацікавлена в поставках з України: сантехніки, керамічної плитки, покрівельних матеріалів, ...

Тендери за кордоном
Бововняний очіс
Security Paper Mill India

Відбор компаній для проведення незалежних сертифікації та інспектування прибережних проектів
Oil and Natural Gas Corporation Ltd.

Аукціон на право користування надрами родовища кам'яного вугілля "Ташкумирське"
Держкомітет промисловості, енергетики та надрокористування Киргизької республіки